Hyundai yetkili satıcısı Tuzcular Otomotiv’in ev sahipliğinde düzenlenecek olan ‘Keyifli Sürüş Günleri’, 16-18 Ekim 2009 tarihlerinde Çorum’da gerçekleşecek.

Tuzcular'da keyifli sürüş günleri

Paylaşın:

Recep MEBET
 
Hyundai yetkili satıcısı Tuzcular Otomotiv’in ev sahipliğinde düzenlenecek olan ‘Keyifli Sürüş Günleri’, 16-18 Ekim 2009 tarihlerinde Çorum’da gerçekleşecek.
 
Test sürüşü ve sürpriz hediyelerin yer alacağı programla ilgili açıklamalarda bulunan Tuzcular Otomotiv Satış Müdürü Murat Akman, “Yeni modellerimizi yakından görmek, test etmek ve detaylı bilgi almak isteyen herkesi, ailecek Hyundai Keyifli Sürüş Günleri’ne bekliyoruz.” dedi.
 
‘Aileni de Al Gel’ sloganıyla düzenlenen programda i30 Cross Wagon başta olmak üzere Hyundai’nin birbirinden yeni modellerinin tanıtılacağını belirten Murat Akman, test sürüşüne katılan herkese bir adet çekiliş kuponu hediye edeceklerini kaydetti.
 
3 gün sürecek programa katılanlara otomobil kazanma şansı sunacaklarını müjdeleyen Hyundai Satış Müdürü Akman, şöyle konuştu:
 
“Hyundai Keyifli Sürüş Günleri, 16 Ekim Cuma günü başlıyor.

Eşinizle, dostunuzla, ailenizle Hyundai Keyifli Sürüş Günleri'ne gelin, dilediğiniz Hyundai modelini test edin, keyfini sürün. Sizin Hyundai'niz hangisi deneyerek karar verin.

 
Üstelik son model bir i30 Cross Wagon, 20 adet ev sinema sistemi ve binlerce sürpriz hediye kazanma şansını yakalayın.
 
16 - 18 Ekim tarihleri arasında Tuzcular Hyundai’ye gelerek test sürüşünü gerçekleştirenlere 1 adet şifreli kart verileceğiz. Katılımcılar, üstü yaldızlı çekiliş kartındaki şifreyi, ad soyad adres bilgileri ile birlikte kısa mesajla tüm operatörlerden 3160 servis numarasına eksiksiz olarak gönderdiklerinde bir çekiliş hakkı kazanacak. Yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek talihlilere ise otomobil, sinema sistemi ve binlerce hediye armağan edeceğiz.
 
Üç gün boyunca devam edecek etkinlikte Hyundai i30 Cross Wagon başta olmak üzere i10 ve i20 gibi modellerimizi de tanıtacağız.
 
Sürprizlerle dolu etkinliğimize katılmak isteyen herkesi Ankara Yolu 3. kilometrede hizmet veren Tuzcular Hyundai Plaza’ya davet ediyoruz.”

 Güncellenme Zamani 10:45

Diğer Haberler