Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Erhan Mutluer, Elitpark Hastanesi'nde hasta kabulüne ve muayenesine başladı.

Elitpark’a kadın doğum uzmanı

Paylaşın:

 

Özel Elitpark Hastanesi hekim kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Erhan Mutluer, Elitpark Hastanesi'nde hasta kabulüne ve muayenesine başladı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Erhan Mutluer, Elitpark'ta göreve başladı. Özel Elitpark Hastanesi'nden yapılan açıklamada, Dr. Erhan Mutluer'le ilgili şu bilgiler verildi: "Erhan Mutluer 1976 yılında İzmir'de doğdu. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Ankara Etlik Doğum Evinde ihtisasını bitirip uzmanlığını almıştır.

Laparoskopi (kapalı ameliyat) ile yumurtalık kisti ve yapışıklık tedavileri, tüp bağlama, histereskopi (rahim içi kamerayla görüntüleme) ve infertilite (kısırlık tedavisi) ile idrar kaçırma rahatsızlıkları üzerinde özellikle uzmanlaşan ve tedavi eden Dr. Erhan Mutluer hem medikal hem de cerrahi tedavi yöntemi seçenekleriyle hastalarına başarıyla hizmet vermiştir."

Dr. Erhan Mutluer ise, bundan sora yola Elitpark ailesiyle devam edeceğini dile getirerek; "Bu vesileyle başta milletimiz olmak üzere, bütün İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor ve bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma, kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur, esenlik içinde yaşamasını diliyorum" dedi.

Diğer Haberler