‘Çorum A Bank örnek olacak’

Paylaşın:

 

A Bank, Çorum Hakimiyet Gazetesi çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

 

A Bank Çorum Şubesi Müdürü Teoman Turan ve Bireysel Bankacılık Pazarlama Yetkilisi Özlem Kapaklı, dün Hakimiyet’i ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Şevket Erzen ile görüştüler. Ziyarette 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü de kutlayan A Bank Şube Müdürü Teoman Turan, Anadolu Grubu bünyesinde Tuncay Özilhan’ın sahibi olduğu A Bank’ın yüzde yüz sermaye  ile kurulduğunu belirterek, bankanın Çorum Şubesi’nin de 2011 yılı Ağustos ayında hizmet vermeye başladığını hatırlattı. Turan, bankanın en son şubesinin Çorum’a açıldığını, ülke genelinde 63 şube ile hizmet verildiğini anlatarak, A Bank hakkında şu bilgiyi verdi: “Son seneye kadar ticari banka ağırlıklı hizmet veriyorduk. Artık bireysel bankacılık hizmeti de veriyoruz. Çorum Şubemiz de bu şekilde karma şube modeli olarak düşünüldü. Hâlâ bireysel oluşumu olmayan şubelerimiz var. Çorum bu anlamda pilot şube modeli ile açıldı ve bu yönde hizmet veriyor. Bu nedenle bireysel bankacılıkta biz de varız diyoruz.”

 

A Bank Çorum Şubesi’nin Ağustos 2011’de açılmasına karşın düşünülenin üzerinde bir performans gösterdiğini dile getiren Turan, “2012’de dünya konjonktörü izin verirse daha iyi bir yerde olacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Şevket Erzen de ziyaretinden ötürü Şube Müdürü Teoman Turan’a teşekkür ederek başarılar diledi.

 

Diğer Haberler