Marka 19 Alışveriş Merkezi (AVM) yeni yerinde hizmete girdi.

Marka 19 AVM yeni yerinde

Paylaşın:

Marka 19 Alışveriş Merkezi (AVM) yeni yerinde hizmete girdi.
Ulukavak Mahallesi Söğütlüevler Caddesi numara 88/A’da faaliyet gösteren Marka 19 AVM, aynı cadde üzerinde köşebaşındaki yeni yerine taşındı.


Ramazan Bayramı öncesinde yeni mağazalarında hizmet vermeye başladıklarını belirten Marka 19 AVM sahibi Murat Keskin, “175 metrekare olan hizmet alanımızı yeni yerimizde 400 metrekareye çıkardık” dedi.
“Müşterilerimize daha ferah bir ortamda hizmet vermek amacıyla yenilendik” diyen Murat Keskin, hizmette 3,5 yılı geride bıraktıklarını kaydetti.
Keskin, “Yeni mağazamızı yakından görmek isteyen herkesi İkbal Kent civarı Söğütlüevler Caddesi numara 7’ye bekliyoruz.”


MARKA 19’DA BAYRAM KAMPANYASI
Marka 19 AVM’de bayram kampanyası başladı.
Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen kampanya hakkında bilgi veren Murat Keskin, gıdadan şarküteriye, temizlik ürünlerinden kozmetiğe, manavdan hırdavata kadar çok sayıda üründe cazip indirimler başlattıklarını açıkladı.


26 Ağustos 2012 tarihine kadar sürecek kampanya dahilinde müşterilerine benzersiz fiyat avantajları sunduklarını anlatan Keskin, şöyle konuştu:
“Ramazan Bayramı kampanyamızın yanı sıra haftasonları ve günlük özel indirimlerimiz de sürüyor. Pek çok üründe kaçırılmaz fiyatlar sunan kampanyalarımızdan istifade etmek isteyen herkesi Toprak Sanayi İlköğretim Okulu civarı Söğütlüevler Caddesi numara 7’deki yeni mağazamıza davet ediyoruz.”

 

Diğer Haberler