Türkiye İş Bankası Çorum Şubesi, Emekliler Derneği Çorum Şubesi için bir iftar programı düzenledi.

İş Bankası emeklileri ağırladı

Paylaşın:

Türkiye İş Bankası Çorum Şubesi, Emekliler Derneği Çorum Şubesi için bir iftar programı düzenledi. F&Y Düğün Salonu'nda düzenlenen iftar programına Çorum eski Milletvekili Adanan Türkoğlu, Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, Türkiye İş Bankası Bölge Müdürü Murat Akyol, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, MHP İl Başkanı Ercan Daşdan  ile çok sayıda emekli katıldı.
 

Herkesin hedefi emekli olmak
Geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirilen iftar programında konuşan Genel Başkan Kazım Ergün, dünyada insanların ister bakan, ister milletvekili, isterse işçi, esnaf, ne olursa olsun sonunda olmak istedikleri hedefin emeklilik olduğunu hatırlattı.


Emekliliğin, kişilere anne-babadan miras kalmadığını, emekli olmak için ter dökmek gerektiğini belirten Ergün, Türkiye Emekliler Derneği olarak 42 yıllık bir sivil toplum kuruluşu olduklarını söyledi.
Ergün, Çorum Şube Başkanı Hıdır Kınıklı'nın Çorum'da çok güzel işlere imza attığını sözlerine ekledi.

 

Emeklilere hizmet etmekten onur duyarız
İş Bankası Bölge Müdürü Murat Akyol, banka olarak çalışanların her zaman yanında olduklarını, bir dönem çalışmış ve şimdi emekli olanların da her zaman yanında olacaklarını söyledi.
Bu nedenle Emekliler Derneği üyeleri için iftar programı düzenlediklerini belirten Akyol, emekliler için çeşitli hizmet paketleri oluşturduklarını belirterek "Emeklilerimize hizmet etmekten onur duyarız" diye konuştu.
SGK İl Müdürü iken geçtiğimiz ay emekliler kervanına katılan Ayhan Yürüyen de, emekliler kervanına katılmanın kendisi için onur verici olduğunu söyledi.


İftar yemeğinin yenilmesinin ardından bir konuşma yapan Yürüyen, Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün'ün 1 Ocak 2013'ten itibaren yürürlüğe girecek olan intibak yasasının hazırlanıp çıkmasında çok büyük katkılarının olduğunu söyledi. Yürüyen, başarılı çalışmalarından dolayı Akgün'ü tebrik etti.

Diğer Haberler