Bugün :

İş Bankası emeklileri ağırladı


Türkiye İş Bankası Çorum Şubesi, Emekliler Derneği Çorum Şubesi için bir iftar programı düzenledi.


1167.kez Okundu - 16.08.2012 09:53:20

 

Türkiye İş Bankası Çorum Şubesi, Emekliler Derneği Çorum Şubesi için bir iftar programı düzenledi. F&Y Düğün Salonu'nda düzenlenen iftar programına Çorum eski Milletvekili Adanan Türkoğlu, Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, Türkiye İş Bankası Bölge Müdürü Murat Akyol, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, MHP İl Başkanı Ercan Daşdan  ile çok sayıda emekli katıldı.
 

Herkesin hedefi emekli olmak
Geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirilen iftar programında konuşan Genel Başkan Kazım Ergün, dünyada insanların ister bakan, ister milletvekili, isterse işçi, esnaf, ne olursa olsun sonunda olmak istedikleri hedefin emeklilik olduğunu hatırlattı.


Emekliliğin, kişilere anne-babadan miras kalmadığını, emekli olmak için ter dökmek gerektiğini belirten Ergün, Türkiye Emekliler Derneği olarak 42 yıllık bir sivil toplum kuruluşu olduklarını söyledi.
Ergün, Çorum Şube Başkanı Hıdır Kınıklı'nın Çorum'da çok güzel işlere imza attığını sözlerine ekledi.

 

Emeklilere hizmet etmekten onur duyarız
İş Bankası Bölge Müdürü Murat Akyol, banka olarak çalışanların her zaman yanında olduklarını, bir dönem çalışmış ve şimdi emekli olanların da her zaman yanında olacaklarını söyledi.
Bu nedenle Emekliler Derneği üyeleri için iftar programı düzenlediklerini belirten Akyol, emekliler için çeşitli hizmet paketleri oluşturduklarını belirterek "Emeklilerimize hizmet etmekten onur duyarız" diye konuştu.
SGK İl Müdürü iken geçtiğimiz ay emekliler kervanına katılan Ayhan Yürüyen de, emekliler kervanına katılmanın kendisi için onur verici olduğunu söyledi.


İftar yemeğinin yenilmesinin ardından bir konuşma yapan Yürüyen, Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün'ün 1 Ocak 2013'ten itibaren yürürlüğe girecek olan intibak yasasının hazırlanıp çıkmasında çok büyük katkılarının olduğunu söyledi. Yürüyen, başarılı çalışmalarından dolayı Akgün'ü tebrik etti. 


KOLOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ
İnkılap Caddesi No: 26 Şube: Osmancık Caddesi No: 31
3642241153
www.seramiksan.com.tr/bayi/kologlu-ins-malz--56.html
MosBt Mağaza Otomasyon Sistemleri
Ümit Halife Sk. NO:18 ÇORUM 5550000
05352708732
www.mosbt.net
Modesa Mobilya
Küçük Sanayi Sitesi 2.cadde No:40
03642348569
www.modesa.com.tr
Balcıoğlu Ticaret VESTEL
Fatih Caddesi No: 14/A Çorum
3642267010
www.corumvestel.com - www.vestelcorum.com


 
 
 
 
Ekleyen :düşünmek lazım

emekli vatandaşlar madem akp yöneticilerini yakaladılar neden sormadılar millet vekillerine kıyak emeklilik varda bize yok onlar iki yıl vekillik yapsa bile emekli oluyor biz ise 25 yıl bir fiil çalışınca emekli oluyoruz ayrıca gazeteci arkadaşlarda verilecek hakları ne oldu yıpranma payları ne oldu diye sormadılar

  17.08.2012 01:35:43

Han Yazılım
Çorum Hakimiyet 24 Yaşında.