PTT Başmüdürü Şükrü Elmas dün Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü makamında ziyaret etti.

Elmas: ‘Masrafsız kredi de veriyoruz’

Paylaşın:

 

PTT Başmüdürü Şükrü Elmas dün Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü makamında ziyaret etti.

 

PTT’nin kuruluşunun 172. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen ziyarete İşletme ve Teknik Birimler Müdürü Erdal Öksüz, Merkez Şube Müdürü Ahmet Yılmaz, İdari ve Mali Birimler Müdürü Necla Coşar, Muhasebe Şefi Candan Yaşar Matur ile İdari ve Mali Birimler Memuru Nurhan Öncel de katıldı.

 

Posta, kargo ve bankacılık alanında sundukları hizmetlerden bahseden Şükrü Elmas, PTT Bank aracılığıyla masrafsız kredi vermeye başladıkları müjdesini verdi.

 

“PTT, Türkiye’nin güzide kuruluşlarından” diyen Elmas, Çorum’da aylık ortalama 10 bin adet kargo transferi yaptıklarını söyledi.

 

27 işyeri ve 200 personelle Çorum halkının hizmetinde olduklarını belirten Elmas, “Vatandaşımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için Başmüdürlüğümüz de dahil 25 binamızı yeniledik” dedi.

 

PTT Merkez Müdürlüğü üst katının tadilattan geçirildikten sonra yeniden hizmete sunulacağını dile getiren Elmas, Kurban Bayramı nedeniyle 24 Ekim’e kadar küçük kargo paketleri gönderiminde %10 indirim uygulayacaklarını kaydetti.

Elmas, bayramda sevdiklerine posta göndermek isteyenlere de ücretsiz tebrik kartı hediye ettiklerini sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Külcü ise PTT’nin 172. kuruluş yıl dönümünü tebrik etti.

 

“PTT, yenilenen Türkiye’nin imajına uygun bir yapılanma içerisinde” diyen Külcü, teşkilat mensuplarına nice yıllar diledi.

Diğer Haberler