Platin Eğitim Kurumları tarafından kurulan ‘Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’, gelecek yıl Çorum’da eğitime açılacak.

Platin Eğitim’den özel sağlık koleji

Paylaşın:

 

Platin Eğitim Kurumları tarafından kurulan ‘Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’, gelecek yıl Çorum’da eğitime açılacak.

 

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı’yla birlikte ilk öğrencilerini kabul edecek olan okul, Çorum Anadolu Lisesi arkasındaki müstakil binasında eğitim verecek.

 

Kuruculuğunu Av. Haydar Etli’nin üstlendiği eğitim kurumu, mesleki eğitim alanında Çorum’daki ilk özel okul ünvanının da sahibi olacak.

 

‘Eğitimde Yeni Anlayış’ sloganı ile faaliyet gösteren Platin Eğitim Kurumları ve yeni yatırımları hakkında açıklamalarda bulunan Haydar Etli, Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin açılış hazırlıklarının sürdüğünü söyledi.

 

Platin Eğitim Kurumları bünyesinde Çorum ve Samsun Yargı Akademi KPSS Dersaneleri’nin yanı sıra Platin Eğitim Sınav Dersanesi ve Platin Eğitim Karşıyaka SBS Dersanesi’nin bulunduğunu anlatan Etli, “Kurumlarımız arasına özel okul eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

Eğitim alanındaki yatırımlarının devam edeceğini vurgulayan Etli, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

 

“2005 yılında Platin Eğitim Dersanesi olarak Çorum’da hizmet vermeye başladık. Geride bıraktığımız 7 yıl içerisinde Çorum halkının teveccühü ile 4 ayrı eğitim kurumunu hizmete sunduk. ÖSS’de Sınav, KPSS’de ise Yargı gibi köklü markaları Çorum’a kazandırdık.

 

Eğitim-öğretimde yeni bir yatırıma daha imza atarak Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisemizi Üçtutlar Mahallesi Fatih Caddesi 1. Anadolu Sokak’ta eğitime açacağız.”

 

Projeleri arasında özel teknik kolej yatırımının da yer aldığını anlatan Platin Eğitim Kurumları kurucusu Etli, eğitim alanındaki yeni çalışmalarını ilerleyen günlerde düzenleyecekleri basın toplantısıyla kamuoyuna duyuracaklarını sözlerine ekledi.

Diğer Haberler