Çorumspor’da Muhammet Yasin Özkarslı’ya sürpriz doğum günü kutlaması. Kırmızı Siyahlı takımın dünki çalışmasının sonunda...

Doğduğuna pişman ettiler!

Paylaşın:

Çorumspor’da Muhammet Yasin Özkarslı’ya sürpriz doğum günü kutlaması. Kırmızı Siyahlı takımın dünki çalışmasının sonunda Genel Kaptan Yetkin Özbey ve futbolcu arkadaşları tarafından hazırlanan doğum günü kutlamasında Özkarslı hem sevinde hemde oldukça sıkıntı yaşadı.


Çalışmanın sona ermesinin ardından açma germe hareketleri yaparken futbolcular ellerindeki yumurtaları ve unları toplu olarak Yasin’in kafasında ve üzerine kırdılar.


Neye uğradığını şaşıran Yaşin Özkarslı biranda yumurtaya ve una bölendi. Yapacak fazla bir şeyi olmayan genç futbolcu hemen stadın sulama sisteminden elini yüzünü yıkadı ve bu kez Berber Engin tarafından hazırlanan yaş günü pastasının başına geçti.


Genel Kaptan Yetkin Özbey ile futbolcuların alkışları arasında mumlara üfleyen Özkarslı pastayı kesti ve ilk dilimi Özbey’in ellerinden yedi. Bu güzellikler sırasında kendisine yumurta tuzağını kuran Özbey’den hıncını almak isteyen Özkarslı pastanın bir bölümünü eliyle alarak genel kaptanın yüzüne yapıştırdı ve kaçtı. Bu arada yaşanan kovalamacada oldukça güldürdü.


Muhammet Yasin Özkarslı kutlama sonunda kendisine bu güzel doğum gününü hazırlayan Genel Kaptan Yetkin Özbey ve tüm futbolcu arkadaşlarına teşekkür etti. Yaptığı şakadan dolayıda Özbey’in elini öpmeyi ihmal etmedi.
24 Nisan 1995 doğumlu Muhammet Yasin Özkarslı dün 18 yaşına girmenin mutluluğunu yaşamış oldu.

Diğer Haberler