Bugün :

Saim Topgül, gizli ses kaydı kurbanı mı?


Bir süre önce CHP İl Yönetimi tarafından görevden alınan CHP eski Merkez İlçe Başkanı Saim Topgül’ün gizli ses kaydı...


992.kez Okundu - 19.09.2013 10:57:48

 

Bir süre önce CHP İl Yönetimi tarafından görevden alınan CHP eski Merkez İlçe Başkanı Saim Topgül’ün gizli ses kaydı nedeniyle görevden uzaklaştırıldığı iddiasını İl Başkanı Atlas cevapladı.

 

 Muhabirimiz Erol Taşkan'ın sorusuna 'yok' demeyen CHP İl Başkanı Cengiz Atlas,  “17 ayrı gerekçe ile alınan karar gereği görevine son verildi.” dedi.

 

 Atlas, İl Yönetimi’nin tüzükten aldığı yetkiyi kullanarak Saim Topgül’ün görevden alınmasına karar verdiğini hatırlatarak, herkesin  partiyi iktidara taşımak için hizmet etmekle görevli olduğunu, görevden uzaklaştırılan Saim Topgül’ün de partiye güç vermeye devam edeceğini söyledi.

 

Atlas, Topgül’ün parti merkezine yaptığı itirazın da reddedildiğini hatırlatırken, bunun parti için bir sorun olduğunu vurguladı.

 

Topgül'le ilgili iddia

 

Gizli ses kaydı ile ortada dolaşan iddia,  bir gazetecinin Saim Topgül’e ait olduğu ileri sürülen gizli ses kaydını, İl Başkanı Cengiz Atlas’a ulaştırdığı,  görevden alınmada bu ses kaydının esas alındığı yönünde. Gizli ses kaydı ile ilgili soruya yalanlama ve doğrulama yapmayan Atlas, Topgül'ün görevden alınmasında 17 ayrı gerekçenin bulunduğunu söylemekle yetindi.



 


Papsi Pizza
Gazi Cad. 8.Sok. No:1/A
2250932
www.papsipizza.com
MosBt Mağaza Otomasyon Sistemleri
Ümit Halife Sk. NO:18 ÇORUM 5550000
05352708732
www.mosbt.net
Tütüncü Ticaret
İnönü Cad. No:10/C-Hamit Cami Sokak No:11
2247700
www.tutuncu.com.tr
Adress Danışmanlık
Gazi Caddesi Vergi Dairesi Karşısı
2251616
www.adressdanismanlik.com.tr


 
 
 
 
Ekleyen :CHP liler artik Aklini basina Toplamalilar

Bu CHP liler hicbirzaman Akillanmazlar.Adamlar bir türlü hizipcilikten cikip birlik beraberlik icinde mücadeleyi basaramadilar.CHP kendi icinde Devrim yapmali ve Gercekten CHP olmali yada tamami ile yok olmali.CHP solumu temsil ediyor sagimi temsil ediyor.Sosyal demokratmi yoksa CHP de camaat ve Tarikatlara yaslanmak istiyor.belli degil Adamlar Solun ve sosyal Demokrasinin temsilcileriyiz diyorlar.Soldan sosyalistlerden cok sagcilara ve milliyetcilere,libarellere yanasiyor cagrida bulunuyor.

  20.09.2013 02:45:01

Han Yazılım
Çorum Hakimiyet 24 Yaşında.