Bünyesinde Tuğba, Nihan ve Venn gibi tekstil markalarını bulunduran Tuğba Grup, 43. mağazasını Çorum’a açtı.

Tuğba Giyim Çorum’da

Paylaşın:

Recep Mebet

 

Bünyesinde Tuğba, Nihan ve Venn gibi tekstil markalarını bulunduran Tuğba Grup, 43. mağazasını Çorum’a açtı. Tuğba&Venn Giyim Çorum Mağazası, Kubbeli Caddesi numara 24’te hizmete girdi.

 

Yaklaşık üç ay önce faaliyet göstermeye başlayan şube hakkında bilgi veren Mağaza Müdürü Abdulkadir Koç, “Hazır giyim sektörünün gurur abidesi Tuğba, kumaş kalitesi, geniş ürün yelpazesi, şık ve zengin tasarımlarıyla Çorum’da” dedi.

 

1.000 metrekare hizmet alanına sahip 4 katlı mağazalarında pardesü, kaban, manto, abiye, etek, gömlek, tunik, pantolon ve triko gibi bayan giyim ürünlerinin satışa sunulduğunu belirten Abdulkadir Koç, Pierre Cardin, Polo ve Sarar ürünlerinin de mağazalarında yer aldığını kaydetti.

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYA

 

Öğretmenler Günü’ne özel tüm ürünlerde yüzde 30 indirim yaptıklarını anlatan Koç, kampanyanın 24 Kasım 2013 tarihine kadar süreceğini açıkladı.

 

Mağaza içi tek fiyat avantajlarının da devam ettiğini hatırlatan Koç, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

 

“Giyinmek bir ihtiyaçtı, sonra zevke dönüştü. Ardından tasarımlar ve bu işte iyi olanlar ön plana çıktı. Tuğba Grup da işini iyi yapanlardan. Tuğba, kumaş kalitesi, geniş ürün yelpazesi, şık ve zengin tasarımlarıyla hazır giyim sektörünün gurur abidesi.

 

3 markanın üretimini yapan, iki farklı şirketle faaliyetlerini sürdüren Tuğba Grup, Tuğba, Nihan ve Venn markaları ile farklı beğenilere ve farklı bütçelere hitap ediyor.

 

BAYAN GİYİMDE DÜNYA MARKALARI

 

Tuğba’nın 1982 yılında başlayan ticaret hayatı, bugün hazır giyim sektöründe 3 marka, ülke geneline yayılmış satış noktaları ve Avrupa'dan Ortadoğu'ya uzanan pazarlama ağıyla devam ediyor.

 

Tuğba’nın bir marka olarak üretime başladığı yıl 1993. Manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimiyle tekstil sektörüne adım atan firma, kısa sürede sunduğu farklı tasarımlarla kendisini kabul ettirdi. Bu gelişmeler akabinde 2002 yılında Nihan markası doğdu aynı ellerde. 2004 yılına gelindiğinde ise bir başka yeni gelişme yaşandı. Bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise üretiminde çeşitliliği getiren Venn markasıyla grup, müşteri yelpazesini genişletti.

 

Bu 3 markanın üretiminin yapıldığı kompleks tam 10 bin metrekareye yakın kapalı alana sahip. Üretimin yüzde 80'i ülkenin her tarafına yayılmış bayi ağıyla yurtiçinde, yüzde 20'si de yurtdışında beğeniye çıkıyor.

 

Son yıllarda artan yurt dışı talebiyle grup, bu yöndeki faaliyetlerini hızlandırdı ve bir çok ülkeye ihracata başladı. Lübnan, Mısır, Ürdün, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Suriye, Azerbaycan, İran, Almanya, Avusturya ve Fransa 3 markanın da görücüye çıktığı yurtdışı adresleri.

 

3 markasıyla kalitesini ispatlayan grup, kendi mağaza ağını kurma çalışmalarını hızlandırmış durumda. Grubun kendisine ait ve franchising olmak üzere 43 mağazası bulunmakta. Aynı zamanda corner sistemiyle de ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan grubun, hemen hemen Türkiye'nin her yerinde satış noktası bulunuyor.

 

Ürünlerimizi yakından görmek, kampanya ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyen tüm Çorumlu hanımları Tuğba&Venn Giyim’e bekliyoruz.”

Diğer Haberler