Bugün :

Binevler’e dev konut yatırımı


İsmail Erdemli İnşaat tarafından hazırlanan 100 dairelik konut projesi Çorum’da hayata geçiyor.


2817.kez Okundu - 09.01.2014 10:37:18

 

Recep Mebet

 

İsmail Erdemli İnşaat tarafından hazırlanan 100 dairelik konut projesi Çorum’da hayata geçiyor

 

Binevler mevkiinde yapımı planlanan ‘Aqua Vadi Evleri’ projesi hakkında bilgi veren İsmail Erdemli, “Sosyal donatılarıyla birlikte Çorum’da özel sektör tarafından hayata geçirilen ilk ve en büyük konut projesine imza atıyoruz” dedi.

 

200 ARAÇLIK YERALTI OTOPARKI

 

Mart ayında temeli atılması planlanan dev konut projesinin detaylarından bahseden şirket yetkilisi Ahmet Erdemli ise Aqua Vadi Evleri’nin 200 araçlık yeraltı otoparkıyla da dikkat çekeceğini söyledi.

 

Yaklaşık 13 dönüm arazi üzerine kurulacak Aqua Vadi Evleri’nin 5 bloktan oluşacağını anlatan Ahmet Erdemli, Çorum halkının beklentileri doğrultusunda 3 ayrı tip daire seçeneceği hazırladıklarını kaydetti.

 

ÖDÜLLÜ MİMARIN TASARIMI

 

Yüzme havuzu, fitness salonu ve kafe gibi sosyal donatıları da bünyesinde toplayan mimari projenin dünya çapında ödüle sahip Mimar Alişan Çırakoğlu tarafından hazırlandığını vurgulayan Erdemli, “Daireleri 2016 yılında teslim etmeyi planlıyoruz” diye konuştu. Erdemli, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

 

“1989 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz bugüne kadar konut, iş merkezi ve fabrika projelerini başarıyla hayata geçirdi.

 

Özgün bir mimari tasarıma sahip olan yeni projemiz Aqua Vadi Evleri ile Binevler’de 100 daire inşaa etmeyi planlıyoruz.

 

10 BİN METREKARELİK YEŞİL ALAN

 

Çorum’un seçkin bölgesi Binevler’de şehir manzarasına hakim konumda bulunan bölgede hayat bulacak projemizde yaklaşık 10 bin metrekarelik yeşil alan yer alıyor.

 

13 dönüm arazi üzerine kurulacak bu sitenin mimari projesi, hemşehrimiz Alişan Çırakoğlu’nun sahibi olduğu Çırakoğlu Mimarlık tarafından hazırlandı.

 

Abdullah Gül Üniversitesi Kampüsü projesiyle Dünya Mimarlık Festivali Ödülleri’nde finale kalan Çırakoğlu Mimarlık, Aqua Vadi Evleri projesiyle özgün bir çalışmaya daha imza attı.

 

SİTEYE ÖZEL KAPALI YÜZME HAVUZU

 

Daha önce Çorum'da hiç uygulanmamış özellikleriyle dikkat çeken Aqua Vadi Evleri, sakinlerinin yaşam kalitesini arttıracak güvenli ve modern bir yaşam merkezi olacak.

 

Aqua Vadi Evleri’nde her daire için 2 araçlık kapalı yer altı otoparkı ve kapalı otoparktan katlara asansör veya merdiven ile direk ulaşım sağlanacak.

 

180 metrekare kapalı yüzme havuzunun yanı sıra fitness center, site sakinlerine özel 132 metrekare büyüklüğünde kafe, mini golf sahası gibi sosyal donatılar yer alacak.

 

Kat bahçeleri, bahçe satrancı, 24 saat  kameralı ve fiziksel güvenlik, süs havuzları, çocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru gibi ayrıntılar içeren projemiz doğal peyzaj, kaliteli ısı yalıtımı ve şehir manzarasıyla da iddialı.

 

Konut projemiz hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Binevler girişindeki tanıtım ofisimizi ya da www.ismailerdemli.com adlı internet sitemizi ziyaret edebilirler.”

 

  


Hansel Mobilya Tic. LTD
Merkez: Azap Sokak. No: 33 ÇORUM
3642242379
www.hanselmobilya.com.tr
MosBt Mağaza Otomasyon Sistemleri
Ümit Halife Sk. NO:18 ÇORUM 5550000
05352708732
www.mosbt.net
adress Gayrimenkul Emlak&Yatırım Danışmanlığı
Gazi Caddesi Vergi Dairesi Karşısı
3642251616
www.adressemlak.net
İntegral Turizm
İnönü Caddesi Benderli İş Merkezi kat 1 Emniyet Müdürlüğü karşısı
2249488
-


 
 
 
 
Ekleyen :KARTAL

BİNEVLER BAHÇELİ, DUBLEKS EVLERDEN OLUŞMAKTA, KENDİNE HAS MİMARİSİ OLAN BİR MEVKİ. BU MEVKİYE ÇOK KATLI EVLER YAPMANIN MANTIĞINI AYAKKABI KUTULARINDA ARAMAK İSTEMİYORUM

  10.01.2014 02:05:25

Ekleyen :mehmet yılmaz

çok güzel bir proje istanbuldaki projelerden farkı yok. Youtube da videosunu izledim, çok süper gözüküyor. Emeği geçenlerin eline sağlık. Çorum için büyük kazanım olacak

  10.01.2014 01:57:38

Ekleyen :Ahmet KÜPÜR

İsmail Bey çok başarılı bir projeye imza atmışsınız... Sizin bu işin içinden de çok kolay bir şekilde çıkacağınıza inancımız tam başarılar böyle güzel bir projede ancak sizin imzanız altında çıkardı.... Allah yolunuzu açık etsin....

  10.01.2014 10:14:58

Ekleyen :tolga

verilen internet sitesine girdim proje hakkında ne kadar çok bilgi yüklemişler siteye oku oku bitmiyor...

  10.01.2014 09:36:12

Ekleyen :Ali kemal Işıklar

Çorum için sevindirici bir gelişme hayırlı uğurlu olsun, ismail erdemli inşaatın facebook sayfasında projenin görsellerine baktım, muhteşem gözüküyor.

  10.01.2014 09:25:44

Han Yazılım
Çorum Hakimiyet 24 Yaşında.