Dunlop Lastikleri Çorum Bayii Kenan Oto Lastik, Çorum Sanayi Sitesi 89. Sokak numara 8’de hizmete girdi.

Dunlop Lastikleri Çorum’da

Paylaşın:

 

RECEP MEBET

Dunlop Lastikleri Çorum Bayii Kenan Oto Lastik, Çorum Sanayi Sitesi 89. Sokak numara 8’de hizmete girdi.

Kenan Özdağ’ın sahibi olduğu firma, dünya markası DunlopLastikleri’nin Çorum bayiliğini üstlendi.

“20 yıllık tecrübemiz ve Dunlop kalitesiyle araç sahiplerinin hizmetindeyiz” diyen Kenan Özdağ, tüm binek ve ticari araç lastiklerini müşterilerinin beğenisine sunduklarını söyledi.

Cazip indirim ve ödeme seçenekleri içeren ‘Kış Lastiği’ kampanyasının başladığını da duyuran Özdağ, “Lastik değişimi ve balans hizmetlerinde benzersiz avantajlar sağlıyoruz” dedi.

‘LASTİĞİN MUCİDİ DUNLOP’

SumitomoRubberGroup tarafından Türkiye’de üretilen DunlopLastikleri’nin tarihçesinden bahseden Kenan Özdağ, şu bilgileri verdi:

“Dünya’nın en tanınmış lastik üreticilerinden biri olan Dunlop, yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile tanınıyor.

İskoç bir veteriner olan John Body Dunlop, oğlunun üç tekerli bisikletinin kullanımını kolaylaştırmak için başladığı çalışmaları, hava ile doldurulmuş veya pnömatik diye adlandırılan lastik fikrinin ortaya çıkması ile sonuçlanmış. Bu muhteşem yeni fikir, modern otomobil dünyasının gelişimine büyük katkı sağlamış. O günden itibaren 120 yıldan daha uzun bir süredir Dunlop tüm dünyayı sardı.”

Özdağ, Dunlop Lastikleri ve düzenledikleri kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkesi Kenan Oto Lastik’e davet etti.

 

 

Diğer Haberler