Belediye Başkanı Recep Çatma ve İskilip Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Muammer Cengil İskilip Meslek Yüksek Okulu yeni bina inşaatına...

Çatma: Emeği geçenler tarihe geçecektir

Paylaşın:

 

Belediye Başkanı Recep Çatma ve İskilip Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Muammer Cengil İskilip Meslek Yüksek Okulu yeni bina inşaatına başından beri önemli katkıda bulunan ve eğitim öğretime geçişine kadar desteğinin devam edeceğini beyan eden CASA Mobilya sahibi Hasan Kasan'ı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette kaba inşaatı Rektörlüğe teslim edilen ve iç mekan düzenlemesi aşamasına gelen İskilip Meslek Yüksekokulu yeni bina inşaatı için önümüzdeki süreçte yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İşadamı hemşehrimiz CASA Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kasan İskilip için özel önem taşıyan yeni binanın hızla eğitim öğretime geçmesi için gereken desteği vereceklerini beyan etti.

ÇATMA: DESTEK VEREN TÜM İŞADAMLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

Belediye Başkanı Recep Çatma binanın kısa sürede tamamlanmasında en önemli etkenin iş adamlarımızın desteği olduğuna vurgu yaparak, "Katkıda bulunan tüm iş adamlarımıza şahsım ve İskilip halkı adına şükranlarımı sunarım" dedi.

 

 

Diğer Haberler