Yunus Marketler Zinciri tarafından hayata geçirilecek ‘Çorum Rezidans’ projesinin inşaa çalışmalarına başlandı.

Eski Terminal yerine  Çorum Rezidans

Paylaşın:

 

RECEP MEBET

Yunus Marketler Zinciri tarafından hayata geçirilecek ‘Çorum Rezidans’ projesinin inşaa çalışmalarına başlandı.

Eski Terminal yerine yapılacak olan ‘Çorum Rezidans’ dün düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı.

ÇORUM’UN İLK REZİDANSI YUNUS’TAN

Toplantıda konuşan Yunus Marketler Bölge Müdürü Hasan Ali Pektaş, temel kazısına başlanan projenin teknik detayları hakkında bilgiler verdi.

Akıllı bina konseptine uygun olarak projelendirilen Çorum Rezidans’ın 6 bin metrekare alan üzerine inşaa edileceğini belirten Hasan Ali Pektaş, 20 katlı binada 137 adet lüks konutun yanı sıra 5 bin metrekare büyüklüğünde bir de alışveriş mağazası yer alacağını açıkladı.

Hafriyat çalışmaları Çakır İnşaat tarafından yürütülen binanın 24 ayda tamamlanmasının planlandığını anlatan Pektaş, “Çorum’un ilk rezidans projesini hayata geçirecek olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Rezidansın temelinin ilerleyen günlerde törenle atılacağını dile getiren Pektaş, Yunus Marketler’in yeni yatırımıyla birlikte Çorum’un modern bir konut ve alışeriş mağazasına kavuşacağını ifade etti.

YUNUS MARKET’İN GÖZBEBEĞİ ÇORUM

Yunus Marketler Genel Müdürü Fatih Ayhan’ın Çorum’a büyük değer verdiğini vurgulayan Bölge Müdürü Hasan Ali Pektaş, bu nedenle şirket yatırımlarında Çorum’un hep ön sıralarda yer aldığını kaydetti.

Mevcut 15 adet mağaza ve lojistik depoya ilaveten Çorum Rezidans ve yeni bir mağaza projesini daha hayata geçireceklerini anlatan Hasan Ali Pektaş, “Yunus Marketler olarak Çorum’a yatırımlarımız artarak devam ediyor” dedi.

Çorum halkının ilgi ve desteğiyle büyümüye devam ettiklerini dile getiren Pektaş, Yunus Market’in yeni yılda 100 şubeye ulaşma hedefini taşıdığını söyledi.

Çakır İnşaat sahiplerinden Şaban, Adem, Mustafa Erdem, Kemal ve Ömer Torun ile bazı şirket çalışanlarının da hazır bulunduğu toplantıda açıklamalarını sürdüren Yunus Marketler Çorum Bölge Müdürü Pektaş, sözlerini şöyle tamamladı:

“Yunus Market yönetici ve çalışanları olarak bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Çorum halkının ilgi ve güveninin eseri olacak bu yeni projemizin tamamlanmasıyla birlikte 350 olan çalışan sayımızı 500 kişiye çıkarmış olacağız.

Yunus Marketler, 15 adet mağaza ve lojistik deposunun yer aldığı Çorum’da yeni yatırımlarla büyümeye devam edecek. Çorum Rezidans başta olmak üzere tüm yatırımlarımızın şehrimize ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”

 

 

Diğer Haberler