Antalya Side’de düzenlenen MHP İl ve İlçe Başkanları toplantısına, Çorum MHP teşkilatları tam kadro katıldı. MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, “Liderimizin işaret ettiği şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. MHP Türkiye’nin umudu olmaya devam edecek.

MHP Türkiye’nin umudu olmaya devam edecek

Paylaşın:

 

YASİN BERKER

Antalya Side’de düzenlenen MHP İl ve İlçe Başkanları toplantısına, Çorum MHP teşkilatları tam kadro katıldı.  MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, “Liderimizin işaret ettiği şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. MHP Türkiye’nin umudu olmaya devam edecek.” dedi.

MHP Genel Merkezi tarafından Antalya Side’de düsenlenen toplantı, büyük bir coşku içinde gerçekleşirken, teşkilatlarına hitabeden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, teşkilatlarına verdiği talimatları dile getirirken, 18 Mart Büyük Kurultay ve 2019 seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

9 Şubat Cuma günü başlayıp pazar günü sona eren toplantı hakkında bilgi veren MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, “3 gün süren toplantılarda, MHP Çorum teşkilatları olarak tam kadro yer aldık. Antalya' da Türkiye genelinde görev yapan il ve ilçe başkanlarımızla büyük bir buluşma gerçekleştirdik. 18 Mart'ta yapacağımız büyük kurultay ve 2019 seçimleri konularında bilgilendirmeler ve teşkilat çalışmaları değerlendirildi. Türkiye'nin her şehrinden gelen il ve ilçe başkanlarımız büyük bir heyecanla bir araya geldiler. Liderimizin işaret ettiği şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz, Türkiye'nin umudu ve geleceği olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Diğer Haberler