Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanı Erol Kavuncu ve yönetim kurulu üyeleri, gazetemizi ziyaret ederek 28. yılımızı kutladılar.

‘Hakimiyet Çorum için vazgeçilmez’

Paylaşın:

 

YASİN BERKER

Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanı Erol Kavuncu ve yönetim kurulu üyeleri, gazetemizi ziyaret ederek 28. yılımızı kutladılar. Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanı Erol Kavuncu, nice yıllar dileğinde bulunduğu gazetemiz için, "Hakimiyet, Çorum için de, bizim için de vazgeçilmez bir kıymettedir." dedi.

Ensar Vakfı Çorum Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Halil İbrahim Aşgın, Zeki Kanbur, Hüseyin Kır, Eşref Erdoğan, Ahmet Benli, Abdulkadir Tural, Davut Demirbaş, Ferhat Dilekçi, Hanefi Okumuş, Süleyman Atcıoğlu ve Zeynel Satılmış'ın da katıldığı ziyarette, Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan'a gazetemizle ilgili birbirinden değerli görüşlerini paylaşan Erol Kavuncu, Hakimiyet'in toplumun nabzını tutma ve hissiyatına tercüman olma adına her zaman önde olduğunu söyledi.

Erol Kavuncu, Çorum açısından önemli kurumlar sıralamasında Hakimiyet'in çok özel bir yeri olduğunun altını çizerek, "Hakimiyet iyi ki var. Hakimiyet hem kurumsal anlamda, hem de çalışanları anlamında her zaman toplumla bir bütün oldu. Toplumun nabzını tutma adına, hissiyatına tercüman olma adına hep önde gitmiştir. Hakimiyet Çorum için de, bizim için de vazgeçilmezdir. Başarılarınızın artarak devamını diliyoruz." diye konuştu.

Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan da, memnuniyetini ifade ettiği ziyarette, Hakimiyet ailesi olarak da Ensar Vakfı'nın varlığı ve hizmetleriyle her zaman gurur duyduklarını anlatarak, tüm iyi dilek ve samimiyetleri için misafirlerine teşekkür etti.

 

Diğer Haberler