Bugün :

Fiza hizmete açıldı


Fiza Özel Eğitim ve Aile Danışmanlığı dün düzenlenen törenle hizmete açıldı.


2896.kez Okundu -

 

Fiza Özel Eğitim ve Aile Danışmanlığı dün düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Özel Eğitim Öğretmeni ve Eğitim Danışmanı Firdevs Karaca Eren’in kurucusu olduğu Fiza, Gazi Caddesi Atlamaz İş Hanı 3. kat numara 19’da hizmete girdi.

 
Özel eğitim ve aile danışmanlığı alanında Çorum’da bir ilk olan Fiza’nın açılışına Çorum Valisi Nurullah Çakır, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Oruç, Sanayi ve Ticaret Müdür Yardımcısı Süleyman Alıç, İlköğretim Müfettişleri Başkanı Yılmaz Balcı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Arife Betül Gülgün, bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
 

Açılış öncesi Fiza’yı gezen Vali Nurullah Çakır ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, sunulan hizmetler hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

 
Yapılan sunumların ardından geçilen törende açış konuşmasını Firdevs Karaca Eren yaptı.

Eren’in ardından konuşan Vali Çakır ise sosyal devlet anlayışıyla sunulan hizmetlerin öneminden bahsetti. Özel sektör tarafından sunulan özel eğitim hizmetlerinin önemine de değinen Çakır, Fiza’nın bu alanda atılmış bir adım olduğunu kaydetti.

 
Aile ve çocuklara yönelik danışmanlık hizmeti veren Fiza’nın kurucusu Firdevs Karaca Eren’i tebrik eden Çakır, hayırlı olsun dileklerini iletti.
 

İl Vaizi Salih Balaban’ın yaptığı duanın ardından açılış kurdelesini Vali Çakır, Başkan Külcü ve Eren birlikte yaptı.

 
Özel eğitim ve aile danışmanlığı konulu fotoğraf sergisinin de yer aldığı açılışa katılan davetlilere çeşitli ikramlar yapıldı.
 

‘FARKLILIKLARINIZIN FARKINDAYIZ’

Açılış töreninde hizmetleri hakkında bilgi veren Özel Eğitim Öğretmeni ve Eğitim Danışmanı Firdevs Karaca Eren, Fiza ile özel eğitim ve aile danışmanlığı alanında Çorum’da bir ilke imza attıklarını söyledi.

 
‘Farklılıklarınızın Farkındayız’ sloganı ile yola çıktıklarını anlatan Firdevs Karaca Eren, davranış bozukluğu ve hiperaktivite gibi problemleri bulunan çocuklar ile ailelerine eğitim ve danışmanlık hizmeti sunduklarını kaydetti.
 

Çocuklarının problemleri ile başa çıkamayan ailelere profesyonel danışmanlık hizmeti verdiklerinin altını çizen Eren, “Sunduğumuz eğitim ve danışmanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkesi Gazi Caddesi Atlamaz İş Hanı 3. kat numara 19’da faaliyet gösteren Fiza’ya bekliyoruz.” diye konuştu.Güncellenme Zamani 23:25

 


BAŞAK OPTİK
Merkez:Gazi Caddesi No: 16/A ÇORUM-Şube: Gülabibey Mah. 1. Millet Sokak. No: 31/B ÇORUM
3642134257
www.basakoptik.com
Sevcan Emlak Gayrimenkul
Karakeçili Mh.Azap Ahmet Sk.No:25 Çorum
3642132124
www.sevcaninsaat.com
Papsi Pizza
Gazi Cad. 8.Sok. No:1/A
2250932
www.papsipizza.com
Balcıoğlu Ticaret VESTEL
Fatih Caddesi No: 14/A Çorum
3642267010
www.corumvestel.com - www.vestelcorum.com


 
 
 
 

Han Yazılım
Çorum Hakimiyet 24 Yaşında.