Bugün :

Alaca Spor Salonu onarımına başlandı342.kez Okundu -

 

 
Alaca İlçe Spor Salonu yağmurdan kurtuluyor. Yapımı üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen çatısında meydana gelen bozulmalardan dolayı kış aylarında kullanılamayan Alaca Spor Salonu onarımına nihayet başlandı.
Geçtiğimiz yıl içinde yapılan inceleme sonunda onarımına karar verilen spor salonu ihalesi geçtiğimiz aylarda tamamlanmış ve ihaleyi kazanan firma inşaat sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalara başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer dün beraberinde Tesisler Şube Müdürü Mustafa Küçükaltan ile birlikte Alaca’ya giderek incelemelerde bulundu.
Haşim Eğer Alaca’da Kaymakam ve Belediye Başkanlıına yeni seçilen Muhammet Eyvaz’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi ve ilçenin sportif sorunları hakkında görüş alış verişinde bulundu. Eğer, daha sonra İlçe Spor Salonu’na geçerek burada yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Eğer, daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen spor etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yıldızlar futbol turnuvasında müsabakayı bir süre izledi ve sporculara başarı dileklerinde bulundu.
Alaca İlçe Spor Salonu’nda yaklaşık 150 bin TL’ye varacak bu çalışma sırasında Alaca İlçe Spor Salonu’nda çatısının büyük bir kısmı elden geçirilecek, ısıtma tesisatı komple yenilenecek ve dış cephesi tamamen elden geçirilecek. İnşaatı yapacak firma yetkilileri salondaki çalışmanın Mayıs ayı sonuna doğru biterek salonun hizmete hazır hale getirileceğini açıkladılar.


Güncellenme Zamani 8:0

 


Adress Danışmanlık
Gazi Caddesi Vergi Dairesi Karşısı
2251616
www.adressdanismanlik.com.tr
Papsi Pizza
Gazi Cad. 8.Sok. No:1/A
2250932
www.papsipizza.com
BAŞAK OPTİK
Merkez:Gazi Caddesi No: 16/A ÇORUM-Şube: Gülabibey Mah. 1. Millet Sokak. No: 31/B ÇORUM
3642134257
www.basakoptik.com
Reel Mobilya
info@reelmobilya.com.tr
2248814
www.reelmobilya.com.tr


 
 
 
 

Han Yazılım
Çorum Hakimiyet 24 Yaşında.