Bugün :

SMMMO Türkiye’de bir ilke imza attı1226.kez Okundu -

 

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ve Garanti Bankası Çorum Şubesi arasında muhasebe ücretlerinin masrafsız olarak ödenmesine imkan sağlayan protokol imzalandı.

 
Türkiye’de bir ilk olması nedeniyle dikkat çekici bir uygulama olan sözleşmeyle, müşteriler ödemelerini daha rahat yapabilecek, hem de oda üyeleri tahsilat konusunda yaşanan olumsuzluklardan kurtulacak.

SMMMO Başkanı Muzaffer Yıldırım ve Garanti Bankası Çorum Şube Müdürü Uzay Tireci tarafından imza altın alınan protokolle, SMMMO üyeleri ve müşterileri arasında ilk defa uygulanan yeni bir ödeme sistemi hayata geçecek.

Yıldırım, herhangi bir masraf gerektirmeksizin uygulamaya konulacak olan sistemin, ekonomik sorunlar nedeniyle muhasebe ve mali müşavir aidatlarını ödeme konusunda sıkıntı çeken esnafın, istediği miktarlarda belirleyebileceği taksitlendirmelerle ödemesini yapabileceğini belirtti.

Oda üyelerinin internet üzerinden alacakları bir şifre ve sanal pos cihazıyla peşin veya taksitler halinde muhasebe ücretlerini tahsil edebileceği sistemin imza törenine SMMMO Başkanı Muzaffer Yıldırım ve Garanti Bankası Çorum Şube Müdürü Uzay Tireci’nin yanısıra, Garanti Bankası Çorum Şubesi Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Pelin Baykal ve SMMMO Başkan Yardımcısı Ali Can Doğan da katıldı.


Güncellenme Zamani 10:58

 


HANCILAR ET LOKANTASI
Çorum Samsun karayolu 12. km.
3642459191
-
Language Centre - Yabancı Dil ve Bilgi Teknolojileri Merkezi
Karakeçili Mahallesi Lise 1. Sokak no:1 Valilik civarı Çorum
3642241525
www.dilmerkezi.com
GİRİŞİM DOĞALTAŞ MERMER&GRANİT DEPO
Küçük Sanayi Sitesi 6. Sok. No: 5 ÇORUM
3642348490
www.girisimdogaltas.com
Boyraz Yapı - İnşaat Sanattır
Üçtutlar Mah. Alaybey Sokak No:19/B Çorum
3642132218
www.boyraz.com.tr


 
 
 
 

Han Yazılım
Çorum Hakimiyet 24 Yaşında.