Bugün :

SMMMO Türkiye’de bir ilke imza attı1219.kez Okundu -

 

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ve Garanti Bankası Çorum Şubesi arasında muhasebe ücretlerinin masrafsız olarak ödenmesine imkan sağlayan protokol imzalandı.

 
Türkiye’de bir ilk olması nedeniyle dikkat çekici bir uygulama olan sözleşmeyle, müşteriler ödemelerini daha rahat yapabilecek, hem de oda üyeleri tahsilat konusunda yaşanan olumsuzluklardan kurtulacak.

SMMMO Başkanı Muzaffer Yıldırım ve Garanti Bankası Çorum Şube Müdürü Uzay Tireci tarafından imza altın alınan protokolle, SMMMO üyeleri ve müşterileri arasında ilk defa uygulanan yeni bir ödeme sistemi hayata geçecek.

Yıldırım, herhangi bir masraf gerektirmeksizin uygulamaya konulacak olan sistemin, ekonomik sorunlar nedeniyle muhasebe ve mali müşavir aidatlarını ödeme konusunda sıkıntı çeken esnafın, istediği miktarlarda belirleyebileceği taksitlendirmelerle ödemesini yapabileceğini belirtti.

Oda üyelerinin internet üzerinden alacakları bir şifre ve sanal pos cihazıyla peşin veya taksitler halinde muhasebe ücretlerini tahsil edebileceği sistemin imza törenine SMMMO Başkanı Muzaffer Yıldırım ve Garanti Bankası Çorum Şube Müdürü Uzay Tireci’nin yanısıra, Garanti Bankası Çorum Şubesi Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Pelin Baykal ve SMMMO Başkan Yardımcısı Ali Can Doğan da katıldı.


Güncellenme Zamani 10:58

 


Özlem İpek Galeria
Osmancık Cad. 1. İstiklal Sokak
212 59 47
www.ozlemgaleria.com
Şehir Pastanesi
Osmancık Caddesi No: 16 Ulu Cami civarı.
213 25 13
www.sehirpastanesi.com
Tütüncü Ticaret
İnönü Cad. No:10/C-Hamit Cami Sokak No:11
2247700
www.tutuncu.com.tr
İntegral Turizm
İnönü Caddesi Benderli İş Merkezi kat 1 Emniyet Müdürlüğü karşısı
2249488
-


 
 
 
 

Han Yazılım
Çorum Hakimiyet 24 Yaşında.