Fotoroad ödülleri sahiplerini buldu

Çorum Fotoğraf Kulübü Derneği (ÇFK) tarafından 3.’sü düzenlenen FOTOROAD yarışmasında dereceye giren takımların ödülleri düzenlenen törenle verildi. 

Fotoroad ödülleri  sahiplerini buldu

Çorum Fotoğraf Kulübü Derneği (ÇFK) tarafından 3.’sü düzenlenen FOTOROAD yarışmasında dereceye giren takımların ödülleri düzenlenen törenle verildi. 

ÇFK tarafından geleneksel hale getirilen ve zaman, fotoğraf, bilgi ve eğlencenin bir araya getirilerek organize edildiği FOTOROAD yarışması, geçtiğimiz günlerde büyük bir kitlenin katılımıyla gerçekleştirildi.

Yapılan açıklamaya göre, ikişerli gruplar halinde 21 takımın mücadele ettiği yarışmada, Mehmetçik Parkı'ndan hareket eden takımlar, kendilerine verilen 20 ayrı görevi 3 saat içerisinde tamamlamaya çalıştı. Birbirinden ilginç görevlerin yanı sıra yardımseverlik duygusunun pekişmesini sağlayacak görevlerin bulunduğu yarışma kapsamında Çorum tarihinin önemli mekan, simge ve sembollerinin de ziyaret edilerek, fotoğraflanması sağlandı.
Yarışmanın ardından takımlar tarafından gerçekleştirilen görevler ve çekilen fotoğrafların değerlendirmeleri yapılarak dereceye girenler belirlendi. 
ÇFK tarafından Şelale Fırın'da düzenlenen kahvaltıyla FOTOROAD'da dereceye girenlere ödülleri verildi. 


Dernek yöneticileri ve yarışmacıların aileleriyle birlikte katıldıkları kahvaltıda konuşan ÇFK Başkanı Atakan Akman, keyifli bir organizasyonu daha geride bıraktıklarını söyledi. Düzenledikleri fotoğraf kursları, geziler, sergiler ve fotoğraf söyleşilerinin üyeleri ve fotoğraf tutkunları tarafından büyük beğeniyle karşılandığını vurgulayan Akman, FOTOROAD yarışmasının hem katılımcılar hem de seyirciler tarafından çok beğenildiğini, gelecek yıl daha kapsamlı bir organizasyon yapmayı istediklerini kaydetti.


Yarışmacılara verilen 20 fotoğraf görevi ve 5 farklı lokasyona ulaşmasını istediklerini anımsatan Akman, bu görevleri hızlı ve eksiksiz tamamlan yarışmacılar arasında yaptıkları değerlendirmelerle ödül törenini gerçekleştirdiklerini dile getirdi.


Akman, Larton Ambalaj ana sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın diğer sponsorları olan Çorum Belediyesi, Şamlılar Villa, Koldaşlar Giyim Mazağaları (KGM), Paşa İskender, Şellale Kafe, İntegral Mühendislik, Has Baklava ve Börek salonuna teşekkür etti. 


Akman ayrıca, bu yıl ödül yelpazesini genişleterek, dereceye giren takımların yanı sıra tüm takımlara çeşitli ödüller verdiklerini sözlerine ekledi.
Akman'ın konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. Törende ödül alan tüm takımlara ÇFK yöneticilerinin yanı sıra Larton Ambalaj A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Öztekin tarafından ödülleri takdim edildi.


Törende ÇFK Başkanı Akman tarafından ana sponspor Larton firması adına Öztekin'e teşekkür plaketi verildi.
Yarışmada dereceye giren ve ödül kazanan takımlar şu şekilde açıklandı:
Birincilik Ödülü    İnci (Emine-Abdullah Paydar)
İkincilik Ödülü    Organize İşler (Elif Öztaş-Ulviye Çelik) 
Üçüncülük Ödülü    Herkes Yapamaz (Abdullah Mutlu-Sefa Turbay)
Dördüncülük ödülü    Son Fotoğraf Bükücü (Işıl Zerin-Büşra Çakan)
En komik takım adı ödülü    Fışkiyeyi Kim Kırdı 
En İyi Fotoğraf Ödülü    Haziran
En Şeker Fotoğraf Ödülü    Deniz
En Komik Fotoğraf ve En Sempatik Co Pilot Ödülü    Çılgın Kartallar
Sonunculuk Ödülü    Kayaağzı
Yarışmacı Özel Ödülü    Chester Koltuk Sevenler 
Yarışmacı Özel Ödülü    Artı 1 
En Romantik Foto Ödülü    Çınar
En Anlamsız Fotoğraf Ödülü    Fotomontaj
En Yaratıcı Fotoğraf Ödülü    Gazel Vinç 
En Yardımsever Takım Ödülü    Orçikler
En Cesaretli Foto Ödülü    Bir Medya
ÇFK özel ödülü    Halka Tatlısı  

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER