Yaralı köpek tedavi altına alındı

Çorum’un Alaca ilçesinde sokakta yaralı bulunan köpek, belediye işçisi tarafından veterinere götürülerek tedaviye alındı.

Yaralı köpek tedavi altına alındı

FATİH BATTAR

Çorum’un Alaca ilçesinde sokakta yaralı bulunan köpek, belediye işçisi tarafından veterinere götürülerek tedaviye alındı.

Duyarlı bir vatandaşın ihbarı ile harekete geçen Alaca Belediyesi, tedavi ettirmek üzere veterinere götürdü. Yaralı köpek tedavi edilmek üzere Çorum Belediyesi Hayvan Barınağına teslim edildi. Durumunun iyi olduğu öğrenilen köpeğin tedavisinin ardından barınakta kalacağı öğrenildi.

Köpeğin acı içinde kıvrandığını ve kanaması olduğunu gören duyarlı vatandaş konuyu sosyal medya üzerinden Çorum Valiliği’ne de bildirdi. Çorum Valiliği de duyarlı vatandaşa teşekkür etti.

Konu ile ilgili Çorum Valiliği’nden yapılan açıklamada; “Konu İle ilgili vatandaşımız tarafından durum Alaca Belediyesi’ne iletilmiş, Alaca Belediyesi de köpeği alarak Veteriner Hekim refakatinde tedavi edilmek üzere Çorum Belediyesi Hayvan Barınağına teslim ederek gerekli tedaviler yapılmıştır.” denildi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilal ozfirat
Bilal ozfirat - 3 yıl Önce

Bunlar rabbim sessiz kulları onlara bir kap su bir kap yemek veren her kul rabbim katında mükafatını inşAllah görecektir bu duyarlı kardeşimize dualarımız yeterli senden Allah razı olsun merhametin devamlı olsun cenabi Allah yar ve yardımcın olsun yine hekimlerimizde onların da cenabı Allah yar ve yardımcısı olsun rabbim rahmeti üzerinizde olsun .

UZGUNUM
UZGUNUM - 3 yıl Önce

BARINAK BASINA NE GELIR KIMBILIR DISARDA GEZSE DAHA IYI OLURDU AC kalcak belki OZGUR OLCAJ

Ayla
Ayla - 3 yıl Önce

ALLAH RAZİ OLSUN.

Esen deniz
Esen deniz - 3 yıl Önce

Teşekkür ederim duyarlı insanlara ve veterinimize.gecmiş olsun can.

Fatma Okçu
Fatma Okçu - 3 yıl Önce

Dünya böyle iyi insanların yüzüsuyu hürmetine duruyor...

Yorumcu
Yorumcu - 3 yıl Önce

Çok güzel bir hareket iyi ki varsiniz

Ayşe eker
Ayşe eker - 3 yıl Önce

O hayvan kaza falan değil resmen kasıtlı yapılmış birşey nasıl kam gelir ki makatından hayvanın tabi bildirenin de işi gücü rast gitsin fakat yine doğru bir düşüncede olduğumu düşünüyorum çok farklı bir durum başka bir durum

Banu
Banu - 3 yıl Önce

Helal olsun köpeğin acısını dindirdin Allah razı olsun senden


SIRADAKİ HABER