Adliye önünde silahlı kavga

Çorum'da bugün Adliye önünde iki grup arasında kavga çıktı.

Adliye önünde silahlı kavga

FATİH BATTAR

Çorum'da bugün Adliye önünde iki grup arasında kavga çıktı. Dün ilçe terminalinde çıkan silahlı kavga bugün adliye önünde devam etti. Daha önce aralarında husumet olduğu öğrenilen iki grup dün ilçe terminalinde karşılaşmış ve silahlar konuşmuştu. Dünkü kavgada kaçarken vurulan bir kişi ağır yaralanmış, polis olayla ilgili 1'i kadın 3 kişiyi gözaltına almıştı.

Edinilen bilgilere gözaltına alınan kişilerin yakınları ile husumetli kişiler bu kez de adliye önünde karşılaştı. Silah ve bıçakların konuştuğu kavgada yaralılar olduğu öğrenildi. Olay yerine çok sayıda polis ve sevk edilirken, polis kavgayı ayırmakta güçlük çekti. Yaralılar ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 18:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haberi anlamakta zorlanıyoruz.
Haberi anlamakta zorlanıyoruz. - 12 ay Önce

Haberde eksiklikler mevcut,ilçe terminali derken,hangi ilçe terminali olduğu açık ifade edilmemiş.Muhtemelen,Çorum terminalinin ilçelere minibüs ve otobüslerin kalkış yaptığı kısım anlatılmaya çalışılmış.Bu hususlara dikkat edilerek haber yapılması gerektiğini düşünüyorum.

SIRADAKİ HABER