Çevreyolu’nda zincirleme kaza

Çorum-Samsun Çevreyolu Leblebiciler Sitesi civarında önceki akşam meydana gelen zincirleme trafik kazasında 5 araç birbirine girdi.

Çevreyolu’nda  zincirleme kaza

RECEP MEBET
Çorum-Samsun Çevreyolu Leblebiciler Sitesi civarında önceki akşam meydana gelen zincirleme trafik kazasında 5 araç birbirine girdi.

Buhara Kavşağı’ndaki kırmızı ışıkta bekleyen bir kamyonet ve 4 otomobilin karıştığı kazada bir kişinin hafif şekilde yaralandığı bildirildi.

Kazaya karışan araç sürücüleri ve yolcuların kısa süreli şok yaşadığı olay sonrası, kazazedelere ilk müdahale 112 ambulanslarında yapıldı. Maddi hasara uğrayan araçlar ise çekici ile bulundukları yerden kaldırıldılar.
Trafik akışının kontrollü olarak sağlandığı Samsun-Ankara istikametinde uzun araç kuyrukları oluştu. Bölge trafik ekiplerinin müdahalesi sonrası, trafik akışı yeniden normale döndü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail usta
İsmail usta - 12 ay Önce

Tabiki cana gelmesin ama mal da canın yongasi. Milli servet yazık. Burada sık sık kaza oluyor. Osmancık ta EDS var. Ne bileyim radar köy polis koy. Kurala uymayan ceza kes ki kaza olmasın.

Özcan
Özcan - 12 ay Önce

Norm.al bir şey samsun tarafından gelenlere kocaman bir semtin çıkışına leblebi için giriş verirsen kaza olur semt girişine samsun havza kavak takı gibi kapatilmali

sd
sd - 12 ay Önce

şehrin içinde çevre yolu sadece Çorumda kaldı..

SIRADAKİ HABER