Çorum'da aracı kurşun yağmuruna tuttular!

Çorum’da bir otomobili kurşun yağmuruna tutan zanlılar kayıplara karıştı.

Çorum'da aracı kurşun yağmuruna tuttular!

FATİH BATTAR

Çorum’da bir otomobili kurşun yağmuruna tutan zanlılar kayıplara karıştı. Olay, dün akşam 23.45 sularında Gülabibey Mahallesi Bağcılar 4. Cadde'de meydana geldi.

Gece saatlerinde henüz kimlikleri tespit edilemeyen kişiler, Sefa K.'ya ait bir otomobili kurşunladı. Saldırganlar daha sonra olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri inceleme yaptı. Olayda yaralanan olmazken, polis ekipleri kurşunlama olayına karışan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

İddialara göre iki grup arasında iki gün önce silahlı kavga çıktığı kavgadan sonra intikam almak isteyen grubun yanlışlıkla olayla alakası olmayan Sefa K.'ya ait aracı kurşunladıkları öğrenildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gidişat fena
Gidişat fena - 4 hafta Önce

Çorum bundan yalnızca 10 yıl önce Türkiye'nin en huzurlu şehirlerinden biriydi. Bugün hemen her hafta bir çatışma, kavga, mizah haberi var. Nereye gidiyor Çorumumuz? Teksas mı oldu? Nasıl bu hale geldi? Kim getirdi? Yetkililer neden bu kadar etkisiz?! Sorular, sorular, sorular!

Polis’in yetkisini alırsan olacağı budur
Polis’in yetkisini alırsan olacağı budur - 3 hafta Önce

Silah kullanma, aman insan hakları derken böyle olur işte sonuç. Namuslularda en az namussuzlar kadar cesur olsaydı yine bu kadar olmazdı şehrimiz başta tüm ülke… Şahitleri tehdit eden mafyavari organize çeteler var mı var halen. Sonra da takipsizlik tabii…

Araba kurşunlamak moda olmuş Çorum’da
Araba kurşunlamak moda olmuş Çorum’da - 2 hafta Önce

Alışıldı gari…
Bizim akrabada bağırıyor sosyal medyadan, whatsapp dan…
Yapanlar belli diyor ama savcı takipsizlik kararı vermiş. Biz gurbetteyiz, yeminle burda olacak varya o tilkilere, pekmez işetmeden bırakmaz danimarka polisi…

SIRADAKİ HABER