Çorum'da silahlı kavga

Çorum bir lastik dükkanında iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 1’i ağır iki kişi yaralandı.

Çorum'da silahlı kavga

Çorum bir lastik dükkanında iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 1’i ağır iki kişi yaralandı.

Olay Kamyon Garajında faaliyet gösteren lastikçi dükkanında meydana geldi. İddialara göre dükkan sahibi F. A. (30) ile daha önce birlikte çalıştığı Ç.Ö. arasında telefonda bir tartışma yaşandı.

Tartışmanın arkasından Ç.Ö., kardeşleri A. Ö., K. Ö., A. Ö. ve M. Ö. ile birlikte F. A., K. E. (28) ve isimleri öğrenilemeyen 3 kişinin daha bulunduğu lastikçi dükkanına gitti. Burada devam eden tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu her iki gurupta pompalı tüfeklerle birbirlerine ateş etti. Açılan ateş sonucu A.Ö. ve K.E., vücutlarına isabet eden saçmalarla yaralandı.

Olayın ihbar edilmesi ile Kamyon Garajı’na çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılardan K.E., bir arkadaşının yardımıyla hastaneye getirilirken başına ve vücudunun çeşitli yerlerine saçma isabet ederek ağır yaralanan A.Ö., 112 ekibinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay sonrası emniyet güçleri çok sayıda şüpheliyi göz altına alırken A.Ö.’nün durumunun ciddiyetini koruduğu ve yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi. Ateşli silah yaralanması olayına ilişkin her iki gruptan birer kişi olmak üzere 2 kişi tutuklandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Geçen yazdığım yorumu tekrar yazıyorum çorum teksasa döndü emniyet müdürü ne iş yapıyor adını bile bilen yoktur adıda yok icraatta yok vali beyin el atması lazım hergün kavga silahla adam yaralama bıçaklama maganda doldu daha doğrusu serbest oldu magandalik karışan eden yok nasilsa

gölge
gölge - 1 yıl Önce

işe bakarmısınız 10 kişi çatışmış her gruptan birer kişi tutuklanmış ne adalet ama gözlerim yaşardı ama şu bir gerçek çorumun emniyet müdürü olsun hakimi olsun savcısı olsun görevini hiç iyiye kullanamıyor yada daha acemiler

murat
murat - 1 yıl Önce

Her yer ama her yer bela arayan tipler dolu. ALLAH'ım denk getirmesin. Maganda kaynıyor yollar.

SIRADAKİ HABER