Denetim yapan zabıta bıçaklandı

Çorum'da denetime giden zabıta memuru, iş yeri sahibi tarafından bıçaklandı.

Denetim yapan zabıta bıçaklandı

Çorum'da denetime giden zabıta memuru, iş yeri sahibi tarafından bıçaklandı.

Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde faaliyet gösteren ve daha önce yapılan denetimin ardından eksiklerin giderilmesi için süre verilen çiğ köfte dükkana yeniden denetime gitti.

Denetim sırasında işletme sahibi Erol Ç. (47) ile zabıta memuru A.Y. (50) arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olayda, Erol Ç, mutfak bıçağıyla zabıta A.Y'yi omzundan yaraladı.

Otomobille hastaneye götürülen zabıta memuru A.Y'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olayın ardından polis ekiplerince gözaltına alınan Erol Ç, emniyetteki sorgusunun ardından sevk edildiği savcılık tarafından serbest bırakıldı. 

(AA)

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2020, 15:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Busra
Busra - 2 yıl Önce

Nerde hani yasa adam bicaklansin o elini kolunu sallayip gezsin

çorumlu
çorumlu - 2 yıl Önce

adam görev başındaki memuru bıçaklıyor yine serbest kalıyor.
Git öldür öyle gel mi demek istiyorlar acaba ?

İSMAİL TEKKELİ
İSMAİL TEKKELİ - 2 yıl Önce

ZABITA MEMURU ARKADAŞIMIZIN GÖREV ESNASINDA HAKSIZ YERE BIÇAKLANMASINI KINIYORUM.!! BU NASIL BİR KANUN Kİ, DEVLET MEMURU GÖREVİNİ YAPARKEN, KANUNİ VECİBELERİNİ YERİNE GETİRMEYEN BİR ESNAF, KANUN UYGULATICISI HÜKMÜNDEKİ ZABITAYI BIÇAKLIYOR AMA, KANUN O SUÇLUYU SERBEST BIRAKIYOR.!!! BÖYLE KANUN OLMAZ, OLMAMALIDIR.!!! BU GİBİ SUÇU İŞLEYENLER EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILMALIDIR.!!! KANUNLAR İŞLEYİŞİNİ BU ŞEKİLDE YAPTIĞI TAKTİRDE, MEMURLARIN CESARETİ KIRILACAK, GÖREVLERİNİ YAPAMAZ HALE GELECEKLERDİR.!! SUÇLULARDA İŞLEDİKLERİ SUÇUN CEZASIZ KALMASI SEBEBİYLE KANUNLARA RİAYET ETMEYECEKLER, CESARETLERİ ARTACAK VE ANARŞİ ÇIKACAKTIR.!!! BÜYÜK MİLLET MECLİSİMİZ, MİLLETVEKİLLERİMİZ VE ÜST DÜZEY BÜROKRATLAR BU YANLIŞLIĞI GİDERMELİ, SUÇ İŞLEYENLER EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILMALIDIRLAR.!!!

Polat can
Polat can @İSMAİL TEKKELİ - 2 yıl Önce

Acaba savcı ve hakim nerde ?
Kanunu kim uyguluyor !
O esnaf yüz yıl hapis yatması lazım

İLHAN
İLHAN - 2 yıl Önce

serbest mi bırakıldı böyle adalet olur mu? bu kanunu yazan kefere ye aynı şey yapılınca da aynı kararı verir mi acaba,MEMLEKETİN SOKAĞINI ÇUKURA ÇEVİRDİNİZ.

Serkan ballı
Serkan ballı - 2 yıl Önce

Ya kardesim uğraşmayın su esnafla

SIRADAKİ HABER