Direksiyon başında kalp krizi geçiren adam araçlara çarparak durabildi

Çorum’da Gazi Caddesi’nde meydana gelen kazada kalp krizi geçirmesi sonucu direksiyon hakimiyetini kaybeden yaşlı adam Saat Kulesi yanındaki balıkçıların önündeki araçlara çarparak durabildi.

FATİH BATTAR

Çorum’da Gazi Caddesi’nde meydana gelen kazada kalp krizi geçirmesi sonucu direksiyon hakimiyetini kaybeden yaşlı adam Saat Kulesi yanındaki balıkçıların önündeki araçlara çarparak durabildi.

Kaza, bugün saat 10.30 sularında Gazi Caddesi’nde meydana geldi. Direksiyon başında kalp krizi geçiren Elvan Ölçer (55), Saat Kulesi yanındaki balıkçıların önündeki park halindeki araca çarparak durabildi.

Yaşlı adamın yanında bir kişinin daha olduğunu belirten görgü tanıkları, bu kişinin el freni çektiğini ancak 100 km hızla giden aracın sürüklenerek, balıkçıların önündeki park halindeki 19 TC 087 plakalı araca çarparak durduğunu söyledi.

Kaza sonrası çevredeki vatandaşların 112'ye haber vermesi ile olay yerine gelen sağlık ekipleri kalp krizi geçiren Elvan Ölçer ve yanındaki diğer yolcuya yaptığı ilk müdahalenin ardından, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kap krizi geçiren Elvan Ölçer’in durumun kritik olduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

PARK HALİNDEKİ ARAÇ FACİAYI ÖNLEDİ

Kaza ucuz atlatıldı. Direksiyon başında kalp krizi geçiren ve direksiyon hakimiyetini kaybederek 100 km hızla balıkçıların önüne doğru sürüklenen araç, park halindeki araca çarpmasaydı kaldırımdaki insanları ezecekti. 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 13:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇORUMLU
ÇORUMLU - 3 yıl Önce

Hastane önünde 3 hafta önce meydana gelen kazada yaralanan kadın bugün vefat etti bunu neden haber yapmadınız. Ne kazayı ne vefatı duyurmadınız neden ? Çünkü hastanenin konumu yeri yanlış ve eleştirilmesini gündeme gelmesini istemediniz iktidardan çekindiniz. Yazık bu şehrin vebali var yazıktır.

murat
murat - 3 yıl Önce

ucuz atlatımış. geçmiş olsun

Yorumluyorum
Yorumluyorum - 3 yıl Önce

O yolda aracın 100 km hızla gitmesi imkansız.

yorumcu
yorumcu - 3 yıl Önce

esnafın demesine göre sara nöbeti geçirmiş sürücü, ağzında köpükler varmış ve el freninin yolcu tarafında oturan şahış çektiği için araç yavaşlamış

SIRADAKİ HABER