Hastane çatısından atlayıp canına kıydı

Çorum Kapalı Cezaevi'nden İskilip Açık Cezaevi'ne nakledilen bir mahkum, dün gece hastane binasının çatısından atlayarak intihar etti.

Hastane çatısından  atlayıp canına kıydı

EROL TAŞKAN

Çorum Kapalı Cezaevi'nden İskilip Açık Cezaevi'ne nakledilen bir mahkum, dün gece hastane binasının çatısından atlayarak intihar etti.

Önceki gece 03,50'de yaşanan intihar olayı öncesinde, hastaneye gelen O.Ü. acil serviste hastane personeline kendisini çatıdan atacağını söylediği iddia edildi.

Olaya müdahale eden hastane polisi, O.Ü.'yü sakinleştirip ikna ederken, eşiyle görüşme isteğini de yerine getirdi. Daha sonra intihar etmeyeceğini bildiren O.Ü., gece 01,00'de İskilip Açık Cezaevi'ne teslim olması gerektiğini belirterek, hastaneden ayrıldı.

Gece saatlerinde hastaneye girerek, çatıya çıkan O.Ü, kendisini beton zemine bıraktı. Diyaliz Ünitesi önündeki beton zemine düşen O.Ü'ye yerde yatar vaziyette gören bölüm hemşireleri, alkollü şahıs şüphesiyle durumu hastane güvenliğine bildirdi.

Olay yerine gelen özel güvenlik ekipleri, şahsın ölü olduğunu tespit edince durumu polise bildirdi.

Daha öncesinden de psikolojik tedavi gördüğü iddia edilen O.Ü.'nün cenazesi otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER