Park halindeki araçlara saldırı

Ulukavak Mahallesi Çatalhavuz 3. Sokak’ta, park halindeki bazı otomobillerin saldırıya uğradığı bildirildi.

Park halindeki  araçlara saldırı

RECEP MEBET
Ulukavak Mahallesi Çatalhavuz 3. Sokak’ta, park halindeki bazı otomobillerin saldırıya uğradığı bildirildi.
Olayla ilgili açıklamalarda bulunan Aziz Baş, geçtiğimiz Çarşamba günü meydana gelen saldırıda kendisinin aracı da dahil olmak üzere iki otomobilin lastiklerinin kesilerek hasara uğradığını söyledi.


Aynı marka ve modeldeki otomobillerin yan aynalarının kırıldığını ve kaportalarının çizildiğini anlatan Baş, araçların üzerine bir bayan isminin kazınmış olduğunu kaydetti.


Polisi arayarak durumu bildirdiklerini belirten Baş, olay yerine gelen emniyet ekiplerinin yaptıkları ilk incelemenin ardından tahkikat başlattıklarını açıkladı.
Yaşadıkları talihsiz olay sonucunda mağdur olduklarını vurgulayan Baş, yetkililere seslenerek zanlıların bir an önce yakalanarak adalet önünde hesap vermesini ve zararın karşılanmasını talep etti. 


 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 11:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
noname
noname - 3 yıl Önce

Cezasi olmayan bi ülkede normal artik olan o arac sahiplerine oluyor yarin da bizlere....

Sebo
Sebo - 3 yıl Önce

Maddi zararın yani sıra oluşan manevi yıkımlarda var bunların hemen bulunup cezalarını çekerek toplumdaki huzuru tehdit eden bu gibi olayların önüne geçilmiş olur...

YS
YS - 3 yıl Önce

güvenlik kamerası takılması gerekir,sigorta yapın demek istemiştir.bir mahallede cam kırılıyorsa camcının işleri açılır.

Celal
Celal - 3 yıl Önce

Toplumda başı boş aile tetbiyesi görmemiş gençler maalesef tehike saçıyor.Suçlunun bulunup cezasının verilmesi ve zarara uğrayan vatandaşların zararının ödetilmesi gerekir.Bu davranışı yapanlara ceza ağır olmalı ki bir daha tekrarlanmasın.

FY
FY - 3 yıl Önce

cezaların caydırıcı olması gerekli olan araç sahibine oluyor

SIRADAKİ HABER