Yola saçılan karpuzlar trafiği aksattı

Çorum’da seyir halindeyken refüje çarpan tırın kapağının açılması sonucu dorsede bulunan karpuzlar yola saçıldı. 

Çorum’da seyir halindeyken refüje çarpan tırın kapağının açılması sonucu dorsede bulunan karpuzlar yola saçıldı. 
Edinilen bilgilere göre Ordu’da karpuz yüklediği öğrenilen Şükrü Demir yönetimindeki tır, çevre yolunda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çıktı. Çarpmanın etkisiyle tırın kapakları açıldı. Yola dökülen karpuzlar çevre yolunu karpuz tarlasına döndürürken, trafik akışının da aksamasına neden oldu. Yola dökülen ve parçalanan karpuzlar nedeniyle yolun bir kısmı kaza ihtimaline karşı trafik ekiplerince kapatıldı. Trafik ise uzun süre tali bir yoldan kontrollü olarak sağlandı. Bazı vatandaşların ise yol kenarındaki karpuzları alarak götürdükleri görüldü. 

Yol, Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve karayolları ekiplerince temizlenmesinin ardından yeniden trafiğe açıldı. 

(İHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
yaziklar olsun
yaziklar olsun - 1 yıl Önce

reziller corumun adini cikaran aç köpekler.Kaza yapmis kamyondaki karpuzlari nasil bir vicadanla cakip colugunuza cocugunuza yediriyorsunuz.MalaKlar sizi

Üzücü ve düşüncürücü
Üzücü ve düşüncürücü - 1 yıl Önce

Maalesef sosyal medyaya da düşmüş.Vatandaşların sağlam karpuzları bir yerde toplamak yerine araçlarına koyarak gittiklerine dair paylaşımlar var.Tam bir yağma ve sahipsizlik mantığı ile hareket edilmiş.

SIRADAKİ HABER