Yürekleri ağza getiren kaza

Çorum’da dün sabah bir okul taşıtı ve otomobilin çarpıştığı kaza yürekleri ağza getirdi.

Yürekleri ağza getiren kaza

RECEP MEBET
Çorum’da dün sabah bir okul taşıtı ve otomobilin çarpıştığı kaza yürekleri ağza getirdi.
Buharaevler Mahallesi Selçuk Caddesi ile Selçuk 5. Sokak’ın kesiştiği noktada meydana gelen kazada 19 S 0342 plakalı okul taşıtı ile 19 TE 593 plakalı otomobil çarpıştı.
Görgü tanıklarının ifadesine göre çarpışmanın etkisiyle yol kenarına savrulan öğrenci servisi, elektrik direğine çarparak durabildi. Okul yolunda yaşadıkları kaza nedeniyle büyük şok yaşayan öğrencilerin kazayı hafif sıyrıklarla atlattıkları bildirildi.
Kaza sonrası her iki araçta da maddi hasar oluşurken öğrenciler olay yerine gelen başka bir servis aracıyla okullarına ulaştırıldı.
Kazayı haber alan bazı öğrenci velileri olay yerine akın ederken hasara uğrayan araçlar çekici yardımıyla bulundukları yerden kaldırıldı.
Olay sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan bazı mahalle sakinleri, PTT Başmüdürlüğü arkasında kalan cadde üzerinde trafik kazalarının eksik olmadığını belirterek hız kesici buton başta olmak üzere gerekli tedbirlerin alınmasını istediler.


Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 11:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Öğrenci velisi
Öğrenci velisi - 4 yıl Önce

Okul servisleri çok süratli ve dikkatsiz araç kullanıyorlar.Okul servislerine hız kontrolü yapılmalı.Şehiriçinde 50 km.hız var bunlar 70-80 ile gidiyor.Şehiriçinde radarlar kontrol yapardı birzamanlar şimdi nerede?

UĞUR BEY
UĞUR BEY - 4 yıl Önce

Ne kırmızı ışık tanıyorlar ne hız limiti yeter ki bir sonraki servise yetişebilsinler. 8.30 da açılan okula köylerden taşıma yapan servisler saat 6-7 de öğrenci bırakıyorlar neden çünkü başka servise yetişecekler. çocuk sabahın köründe okul önlerinde bekliyor okul açılsın diye. Akşam okul kapandıktan 2 saat sonra okuldan alınan çocuklar var. bİr okuldan alınıp başka okulun önüne bırakılıyor çocuk oradan başka servis alıyor taşıma sorunlarına sayın valimiz inşAllah bir el atar. Birinin ,Allah korusun, başına bir gelmeden..

hasan
hasan @UĞUR BEY - 4 yıl Önce

toros perişan olmuş

irfan kanat
irfan kanat - 4 yıl Önce

SERVİSLER SANKİ YARIŞ ARABASI. SABAHLARI TRAFİK EKİPLERİNİN DAHA SIK DENETİM YAPMALARI LAZIM. SERVİS DEĞİL YARIŞ ARABASI SANKİ. KURAL MURAL YOK BU ADAMLARA.

yasemin ce
yasemin ce - 4 yıl Önce

okul arac ve servıslerıne bır an önce kontrol yapılmalı bu kazada suçlu okul s3rvısı ıken diğer araca suc atılmakta

emre
emre - 4 yıl Önce

YETKİLİLER UYUYOR ANCA GEREKSİZ İŞLERLE UĞRAŞSINLAR

SIRADAKİ HABER