Boğazkale’de yatırım değerlendirmesi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri, Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı’yı ziyaret etti.

Boğazkale’de yatırım değerlendirmesi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Agah Karapıçak ve yönetim kurulu üyeleri, Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı’yı ziyaret etti.

Partiden yapılan açıklamaya göre, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Boğazkale’ye giden Karapıçak, ilk olarak Belediye Başkanı Mesut Ocaklı’yı ziyaret etti. Daha sonra MHP Boğazkale İlçe teşkilatını ziyaret eden Karapıçak, burada teşkilat mensupları ile değerlendirme toplantısı yaparak ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Başkanı Karapıçak ziyaretlerin ardından, İlçe Başkanı Ali Oral il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin eşliğinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşların beklentilerini dinledi.
Belediyeye yaptığı ziyaret sırasında yapılan değerlendirme toplantısında, Belediye Başkanı Mesut Ocaklı hazırladığı ve hayata geçirilmesi gündemde olan hizmetleri anlattı. Yapılan çalışma ve hizmet planları ile yapılması gündemde olan çalışmaları ele aldı.

Gösterilen misafirperverlik için Belediye Başkanı ve İlçe Başkanına teşekkür eden MHP İl Başkanı Karapıçak, Başkan Ocaklı’ya yaptığı gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Daha sonra İlçe teşkilatını da ziyaret eden Karapıçak, burada partililer ile bir araya geldi. İlçe binasında genel durum değerlendirmesi yapılarak, ülke gündemine dair ve geleceğe yönelik istişarelerde bulunuldu.
Karapıçak, ilçe teşkilatında yapılan toplantılardan sonra esnaf ziyaretlerini de ihmal etmeyerek vatandaşlar ile sohbet etti. Gittiği her yerde vatandaşlardan büyük ilgi gören Karapıçak, “Vatandaşlarımızın bu ilgisini boşa çıkarmayacağız, gönüllere girmeye devam edeceğiz.”  diyerek halkın yoğun ilgisinden dolayı memnuniyetini ifade etti.       

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER