Doğa Koleji’ne yeni Genel Koordinatör

Eğitim camiasının tanınmış isimlerinden Şule Toksoy, Çorum Doğa Koleji Genel Koordinatörlük pozisyonunda göreve başladı. 

Doğa Koleji’ne yeni  Genel Koordinatör

Eğitim camiasının tanınmış isimlerinden Şule Toksoy, Çorum Doğa Koleji Genel Koordinatörlük pozisyonunda göreve başladı. 
Bölge Müdürü Kerem Özdemir ve Çorum Doğa Koleji Yönetimi, Toksoy’un Doğa ailesine katılmasından büyük mutluluk duyduklarını dile getirirken bundan sonra güzel projelere beraber imza atacaklarını belirttiler.

 

ŞULE TOKSOY KİMDİR?
İlk-orta ve lise öğrenimini Çorum'da tamamladı. Sınıf Öğretmenliği ve Görsel Sanatlar Öğretmenliği alanlarında eğitim alan Toksoy, Gazi Üniversitesi lisans öğreniminden sonra Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1990 yılında meslek hayatına başlayan Toksoy, 28 yıllık başarılı kariyeri sırasında çeşitli kademelerde yöneticilik ve Milli Eğitim İl Şube Müdürlüğü görevlerinde yer aldı. Katıldığı Avrupa Birliği projeleri ile görev aldığı okullara ve gençlere yurtdışı kapılarını açtı. 

Toksoy, Çorum Doğa Koleji Genel Koordinatörü olarak göreve başlamadan önceki son görev yeri olan Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nde okul müdürü olarak görev yaptı. 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER