İmam Hatip öğrencilerinden Polis Özel Harekâta ziyaret

Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Polis Özel Harekât Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

İmam Hatip öğrencilerinden  Polis Özel Harekâta ziyaret

Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Polis Özel Harekât Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

Okulun Öğrenci Meclisi Başkanlığı tarafından organize edilen ziyarette gençler Afrin operasyonu başta olmak üzere Devletimizin ve milletimizin bekası için zaman ve mekan kavramı olmadan hizmet eden Özel Harekat Polislerine teşekkür ve dua ettiler.  Ziyarette öğrencileri Çorum Özel Harekat Şube Müdürü Ali İhsan Göv misafir etti.  Şube Müdürü Ali İhsan Göv, öğrencilerin sorularına cevap verdi.

Göv, “Hayatta ne iş yaparsanız yapın, en iyisini yapın. Ülkesini ve milletini seven gençlere çok ihtiyacımız var. Bunun için çok çalışmanız ve işlerinizi en iyi yapan olmak zorundasınız. Bizim gibi mesleğini severek ifa eden, zaman ve mekan kavramı olmayan yüzlerce mesai arkadaşımız var. Bizler sizler için, geleceğin güzel Türkiyesi’nin bekası için çalışıyoruz, sizlerden de daha çok çalışmanızı bekliyoruz” dedi.

ÇORİMDER adına ev sahipliği için Çorum Özel Harekat Şube Müdürü Ali İhsan Göv’e teşekkür eden Başkan Ayhan Boyraz ise, “Gençlerimize örnekliğiniz, vatanımıza göz dikenlerle verdiğiniz amansız mücadele ve bu mesleği seçecek olanlara rehberliğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Biz çocuklarımızın kendi istedikleri ve sevdikleri meslekleri tercih etmelerini istiyoruz. Hangi mesleği tercih edeceklerinden ziyade, tercih ettikleri meslekleri sizin de söylediğiniz gibi en iyi yapan olmalarını arzu ediyor ve bu konuda çok çalışmalarını istiyoruz. Bu gençler içerisinden, kullandığınız zırhlıları tasarlayacak, silahlarınızı imal edecek mühendisleri de, sizinle omuz omuza buralarda mesai yapacak olanları da görmek istiyoruz” şeklinde kaydetti.

Kullanılan araç gereç ve eğitim çalışmalarını Başpolis Memuru Mesut Aydın’dan dinleyen öğrenciler ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kendilerine verilecek her türlü vatan görevine de hazır olduklarını ifade ettiler. Öğrenciler, görev esnasında şehit olanlara Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilere de acil şifalar temennisinde bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER