İşler’den eğitime büyük katkı

İşler Yayın Grubu, 20 bin yardımcı kaynak kitabı internete yükleyerek, ücretsiz olarak öğrencilerin istifadesine sundu.

İşler’den eğitime büyük katkı

İşler Yayın Grubu, 20 bin yardımcı kaynak kitabı internete yükleyerek, ücretsiz olarak öğrencilerin istifadesine sundu.

10 milyonluk soru havuzuyla da 1,5 milyon öğrenciye ücretsiz deneme sınavı imkânı sağlayan Grubun, YKS’de ilk bine giren adaylara burs verdiği de belirtildi. 

1989 yılında eğitimci Mehmet İşler liderliğinde sektöre ilk adımını atan İşler Yayın Grubu, eğitime katkı adına büyük bir projeye imza attı. Grup, tüm yardımcı kaynak kitapları internete yükleyerek, ücretsiz olarak öğrencilerin istifadesine sundu. PDF formatındaki kitaplara sistem üzerinde arama yaparak kolayca ulaşılabilineceği kaydedildi. 

İşler Grubu’nun online sisteminde 20 binin üzerinde yardımcı kaynak kitap bulunduğu ve yaklaşık 1.5 milyon öğrencinin düzenli olarak buradan faydalandığı belirtildi.

KİŞİ KENDİNE ÖZEL SINAVLAR OLUŞTURABİLİYOR 
Yapılan açıklamaya göre, isleronline.com’da kaynak kitaplar ile videolu çözümlerin yanı sıra 10 milyonluk bir soru havuzu yer alıyor. Öğrenciler buradan bir tıkla kendi kendilerine özel deneme sınavları oluşturabiliyor. Öğrenciler hiçbir ücret, aidat ödemeden bu online ortamda dilediği kaynak kitaba ulaşabiliyor, dilediği video çözümünü izleyebiliyor, dilediği ders ve konulardan sayısız kez deneme sınavları olabiliyorlar. (Haber Merkezi) 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2021, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER