Okullarda kura heyecanı

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı’nda ilkokul 1. sınıfa kaydolan öğrencilerin öğrenim göreceği şubeler ve öğretmenleri kura ile belirlendi.

Okullarda kura heyecanı

RECEP MEBET
Öğrenci velilerinin büyük ilgi gösterdiği kura çekimlerine Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, okul idarecileri ve bazı öğretmenler de katıldı.


Geçtiğimiz Cuma günü Bekir Aksoy İlkokulu’nda gerçekleşen kura çekimine katılan Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet İnan, yeni eğitim sezonunun hayırlı-uğurlu olmasını diledi.


Eğitim-öğretimde kayıt tartışmasına son veren kura sistemi ile sınıf ve öğretmenlerin adil bir şekilde belirlendiğine işaret eden Ahmet İnan, velilerden çocuklarının eğitim sürecine aktif katılım sağlamalarını istedi.


Okul Müdürü Musa Arslan, Müdür Yardımcıları Şayan Aktaş, Süleyman Önder ve Bahar Aygör ile Okul Aile Birliği Başkanı Murat Dilekçi'nin de hazır bulunduğu kura çekiminde Sınıf Öğretmenleri Ercan Dursun, Nizamettin Yılmaz, Sultan Dağ, Nuray Günaltay ve Sibel Çakır da görev aldı.


Büyük heyecana sahne olan kura çekimi sonucunda 1. sınıfa kaydolan toplam 400 öğrencinin okuyacakları 9 şube ve sınıf öğretmenleri belirlendi. Velilerin kura sonuçlarını okul idaresinden öğrenebilecekleri belirtildi.


Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 3 yıl Önce

900 öğrenci ve 9 şube yazmışsınız sınıf başına 100ogrenci mi düşüyor biraz daha özenerek duzgun arastirip haber yapalım

emre
emre - 3 yıl Önce

her sınıfa ortalama 100 öğrenci yani::)

SIRADAKİ HABER