Taslaman, Ateizm ve Deizm’i anlatacak

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman, Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde konferans verecek.

Taslaman, Ateizm ve  Deizm’i anlatacak

M.BURAK YALÇIN

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman, Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde konferans verecek.

14 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’da HİTÜ İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan programda Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman “Ateizm, Deizm ve Çıkmazları” konu başlığı altında öğrencilere konferans verecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 14:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet GÖDEK
Ahmet GÖDEK - 3 yıl Önce

AK partinin iktidarda olduğu bir dönemde ehli sünnet düşmanı caner Taslaman'ın ilahiyatta konferans vermesi çok manidar...Dinimin düşmanı bana dinimi anlatacak, onu davet edenleri araştırmak lazım.Çorum için utanç verici...

Emrah
Emrah - 3 yıl Önce

Bu adama niye ateizmin deizmin reklamını yaptırıyorsunuz.
Geçenlerde Ebubekir Sifil hoca bu adamın kafasını deve idrarına sokup sokup çıkardı rezil rüsva oldu milyonların önünde.
Daha Cuma namazının Kuran'ı Kerim'de olup olmadığını bilmeyen cühela takımının ayakçılarından birisini İlahiyat Fakültesi'nde gençlerin kafasını karıştırmak için konuşturmanız çok yanlış bir hareket.

hasan
hasan - 3 yıl Önce

Taslaman Dini güncelleme ekibinden herhalde. Vay halimize . Hadis inkarcıları İlahiyatta konferans veriyor. Yetişen ilahiyatçılarda taslaman gibi oluyor. Ümitsiz değiliz Allah nurunu tamamlayacaktır.

Ünal Takur
Ünal Takur - 3 yıl Önce

Caner Taslaman Hocam işin zor lakin;
Zor Dostum

Yıllarca Ahmediye, Muhammediye, Marifetnâme, Mesnevi, Mektubat, Menakubul Arifin, Müzekkin Nufus, Kara Davut Enver ül Aşıkin, gibi kitaplara kutsal kitap muamaelesi yaparak büyümüş, Tasavvuf denilen zihirli iksirin fantastik filim tadındaki Gavs, Kutup masalları ile kendinden geçmiş, ,bunlar üzerinden Sait Nursinin Risaleleri ile hallenmiş, daha sonra TGRT televizyonu ve yayınlarının yunan mitoloji tadında Evliya filmleri,kasetleri ile kendinden geçmiş , Cübbeli gibi şovmenlerin şovları ile çoşmuş ve nihayet Pensilvanya Papazı gizli Kardinal Fetönün Samanyolu TV nin Sır kapısı ve benzeri akıllara zarar şaçma sapan mistik dizileriyle beyinleri iğdiş edilerek Zombileşmiş şu zavallı halka Sahih Dini anlatmak elbette kolay olmayacaktır Dostum....
Ünal Takur

SIRADAKİ HABER