Taslaman, Ateizm ve Deizm’i anlatacak

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman, Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde konferans verecek.

Taslaman, Ateizm ve  Deizm’i anlatacak

M.BURAK YALÇIN

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman, Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde konferans verecek.

14 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’da HİTÜ İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan programda Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman “Ateizm, Deizm ve Çıkmazları” konu başlığı altında öğrencilere konferans verecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 14:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet GÖDEK
Ahmet GÖDEK - 7 ay Önce

AK partinin iktidarda olduğu bir dönemde ehli sünnet düşmanı caner Taslaman'ın ilahiyatta konferans vermesi çok manidar...Dinimin düşmanı bana dinimi anlatacak, onu davet edenleri araştırmak lazım.Çorum için utanç verici...

Emrah
Emrah - 7 ay Önce

Bu adama niye ateizmin deizmin reklamını yaptırıyorsunuz.
Geçenlerde Ebubekir Sifil hoca bu adamın kafasını deve idrarına sokup sokup çıkardı rezil rüsva oldu milyonların önünde.
Daha Cuma namazının Kuran'ı Kerim'de olup olmadığını bilmeyen cühela takımının ayakçılarından birisini İlahiyat Fakültesi'nde gençlerin kafasını karıştırmak için konuşturmanız çok yanlış bir hareket.

hasan
hasan - 3 hafta Önce

Taslaman Dini güncelleme ekibinden herhalde. Vay halimize . Hadis inkarcıları İlahiyatta konferans veriyor. Yetişen ilahiyatçılarda taslaman gibi oluyor. Ümitsiz değiliz Allah nurunu tamamlayacaktır.

SIRADAKİ HABER