TED Çorum Koleji, 5. Bahar Şenliği’nde coştu

TED Çorum Koleji tarafından düzenlenen 5. Bahar Şenliği etkinlikleri dopdolu geçti.

TED Çorum Koleji, 5.  Bahar Şenliği’nde coştu

TED Çorum Koleji tarafından düzenlenen 5. Bahar Şenliği etkinlikleri dopdolu geçti.
Barış Manço'nun oğlu DJ Doğukan Manço’nun sahne aldığı şenlikte TED Çorum Koleji ailesi doyasıya eğlendi. Doğukan Manço, kendi remixlerinin yanı sıra birçok Türkçe ve yabancı pop şarkılarını da sevenleriyle paylaştı.

Yapılan açıklamaya göre, birbirinden eğlenceli etkinliklere yer verilen şenlikte, Ormandia Gezen Oyun Parkları Rodeo, Waterball, Penaltı Şut ve Kaydıraklı Oyun Evi ile öğrenciler çılgınca eğlendi. TED Çorum Koleji müzik grubunun da sahnede göstermiş olduğu etkili performanslar, çeşitli dans göstrerileri ve solo şarkılar izleyenler  tarafından büyük beğendi topladı. Barbekü Party, Bungee Run, Canlı Langırt ve Yıkım Oyunu gibi sürprizlerin de yer aldığı etkinlik, 11.00'den 19.30’a kadar devam etti. Girişlerin ücretsiz olduğu etkinliklere Çorum halkı da büyük  ilgi gösterdi. 

TED Çorum Koleji Genel Koordinatörü Aydın Ünal, “Bizim için yıl arasında bu tür etkinlikler önemli. TED Çorum Koleji olarak bahar şenliklerini eğlence ve dinlenme olarak kutluyoruz. Bu yıl 5.’sini düzenlediğimiz bahar şenliğinde öğretmen, öğrenci ve velilerimiz beraberiz. TED Çorum Koleji ailesi olarak tüm katılımcılara teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Gün boyu eğlenen öğrenci ve veliler güzel bir gün yaşadıklarını ifade ederek, TED Çorum Koleji’ne teşekkür ettiler.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER