‘Velilerimiz rahat olsun, okullarımız eğitime hazır’

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, 21 Eylül tarihinde yüz yüze eğitime başlayacak olan okul öncesi ve 1. sınıfların binalarında incelemelerde bulundu. 

‘Velilerimiz rahat olsun,  okullarımız eğitime hazır’

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, 21 Eylül tarihinde yüz yüze eğitime başlayacak olan okul öncesi ve 1. sınıfların binalarında incelemelerde bulundu. 

Ziya Gökalp İlkokulu, Yahya Kemal İlkokulu, Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu'nu ziyaret ederek özellikle ana sınıfları ve 1. sınıflarda incelemelerde bulunan Sarı, idareci ve öğretmenlerin uzaktan eğitim döneminde yaptıkları çalışmaları dinlerken, okul öncesi ve 1. sınıf öğretmenleriyle yüz yüze eğitim dönemini değerlendirdi. 

Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni de ziyaret ederek ana sınıfı ve EBA Destek Noktasında incelemelerde bulunan Sarı, okul müdüründen bilgiler aldı.
Okulların fiziki ortamlarını, lavabo, bahçe ve öğrencilerin kullanacağı her türlü alanlardaki temizlik faaliyetlerini yerinde inceleyen Sarı, “1. sınıf ve okul öncesi öğrencilerimiz için ilimizdeki tüm okullarımız hazır vaziyettedir. Gerekli tüm tedbirler ve uygulamalar yerine getirilmiş olup, velilerimiz bu konuda müsterih olsunlar." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 20:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
O. Zafer Yakın
O. Zafer Yakın - 1 ay Önce

Erol Olçok (Merkez) Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni bir ziyaret eder misiniz Allah aşkına. Her taraf pis. Masalar, sıralar toz içinde. Tuvaletlerde sıvı sabun yok. Tuvalet kağıtları kapı arkalarına atılmış. Ne olmuş bu okula böyle? Kapanacak mı yoksa?

emre
emre - 1 ay Önce

hazırmış hiç sanmıyorum

SIRADAKİ HABER