Sektör Yeme - İçme
Yayınlama Tarihi 18 Ağustos 2020
Telefon 0505 691 25 75
Resmi Web Sitesi https://www.organikbal.com/

Arı ve balla tanışıklığımız 2000 yılına dayanır.Hobi olarak başlayan bal üretim çalışmalarımız, nitelikli bal üretiminde gösterdiğimiz hassasiyetle birleşince, bal tüketicisinin asıl talebinin ne olduğunu tesbit etme imkanı verdi.İnsanımız kaliteli , şaibesiz bal arıyor bulmakta zorluk çekiyordu.

Bu ihtiyaçtan hareketle sertifikalı organik bal üretimi çalışmamızı başlattık. Zamanla bunun da yeterli olmadığının tespitiyle birlikte organikbal.com doğdu. Türkiye’nin en kaliteli ballarını, seçkin üreticileriyle birlikte bir araya getirerek bir konsept oluşturduk. Onlarca marka, yüzlerce biri diğerinden kıymetli bal ve arı ürünleri çeşidini
müşterilerimizin beğenisine sunarak, bu sahada en büyük çözüm ortağı olduk.

Ürünlerimize gösterilen yoğun ilgi ve muhteşem geri dönüşler,yaptığımız işin ne kadar isabetli bir çalışma olduğunu net olarak ortaya koymaktadır. Her geçen gün kendimizi yenileyip geliştirerek, gösterdiğiniz teveccüh ve güveni hak etmiş olmanın sorumluluğunun gereğinde titizlik göstereceğiz.

Daima sizleri en iyilerle en iyi şekilde buluşturmaya devam edeceğiz.Mutlu birlikteliğimizi , yarınlara da taşıyacak ,mutlu müşteriler halkasına yeni halkalar ekleyerek, organikbal.com etrafında sevgi haleleri oluşturacağız.