133 daimi işçi alınacak

AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, İş Kur aracılığı ile Çorum’da 133 daimi işçi alınacağı duyurdu.

133 daimi işçi alınacak

AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, İş Kur aracılığı ile Çorum’da 133 daimi işçi alınacağı duyurdu.

Türkiye genelinde 6 bin 409 işçi alımı yapılacağını bildiren Kavuncu, müracaatların 4 Ocak 20119’da sona erdiğini, kur’a çekilişlerinin ise 16 Ocak’ta yapılacağını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre Sağlık Müdürlüğü’nün taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere Çorum’da 11 ambulans sürücüsü (önlisans mezunu), 7 Biyometrik cihaz teknolojileri servis destek elemanı (en az ortaöğretim-en çok önlisans), 6 elektrikçi (en az ortaöğretim-en çok önlisans), 28 güvenlik görevlisi (en az ortaöğretim-en çok önlisans), 5 hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi (lisans), 2 hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi (önlisans), 40 klinik destek elemanı (orta öğretim), 6 şoför (en az ortaöğretim-en çok önlisans), 23 veri girişi kontrol elemanı (en az ortaöğretim-en çok önlisans) ve 5 diş kliniği yardımcı elemanı (en az ortaöğretim-en çok önlisans) alınacak.

Müracaatlar 4 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen Çorum İş Kur Müdürlüğü’ne ya da www.iskur.gov.tr adresinden yapılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 11:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıza
Rıza - 2 yıl Önce

Erol un mevti dönmüş. Çok gayret ediyor sanırım

ÇORUMLU
ÇORUMLU - 2 yıl Önce

ASIL HIRSIZLIK YENİ HASTANEDE YAPILIYOR. HİZMET ALIMI İLE GÖRÜLEN İŞLERDE (ÖRNEK FİZİK TEDAVİ ) HİZMET VERİLMEDEN BEDELİ ALINIYOR. VATANDAŞA 1-2 AY SONRASINA GEL DENİLİYOR VATANDAŞ ÖZELE GİTMEK ZORUNDA KALIYOR. TABİ MUAYENE VE TEDAVİ UYGULAMALARI KAYDA GEÇTİĞİNDEN ÖDEMESİ İLGİLİ FİRMAYA YAPILIYOR. YANİ VATANDAŞIN ALMADIĞI HİZMETİN KARŞILIĞINI SGK YA FATURA EDİLİYOR. HASTANE BİRİLERİNİN PARAVAN ŞİRKETİNE DÖNÜŞMÜŞ DURUMDA BUNU GÖREMEYEN BAŞTA VALİ ,SAĞLIK MÜDÜRÜ, SSK MÜDÜRÜ, HASTANE BAŞ HEKİMİ VE DİĞERLERİ VEBAL ALTINDASINIZ BİLESİNİZ. 2 AYDIR FİZİK SIRASI GELMEDİ VE ARAYAN SORAN YOK. EVRAKLAR KAYDA GİRDİ TABİ DEVLET PARAYI DA ÖDEDİ. ŞİMDİ BENİM ALMADIĞIM HİZMETİN BEDELİNİ KİM CEBİNE İNDİRDİ? BEYLER OTURUN BU SORUNUN CEVABINI BİR VERİN HERİ...

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.corumhakimiyet.net/guncel/hirsiz-kapiyi-calar-mi-h6463.html

Çorum Hakimiyet Gazetesi

N.m
N.m - 2 yıl Önce

İş kurs müracaat etmek üzere gittiğimizde sadece sağlık mezunu sağlık personeli alımı için kayıt yapıldığını başka müracaat alınmadığını söylediler.sayın vekilim işçi mmur alınacak diyor.ama kayıt yapılmıyor.inşAllah dikkate alınır.da kaydımız yâpılır.

Muhterem
Muhterem - 2 yıl Önce

Sanki sanırsın kendi işe alıyor.gereksiz bi vekil tıpkı digerleri gibi

Engin
Engin - 2 yıl Önce

Sayın vekilim işkur Lara bir denetleme yapılsa iyi olur başvuru kabul etmiyorlar Çorum iş kur onu tam bir rezalet insanlar bekliyor sıra için ama başvuru alamıyoruz diye geri gonderiyorlar

SIRADAKİ HABER