‘Ahlâksızlık, özgürlük değil!’

Kamuya açık alanlarda gözlenen ahlâka aykırı davranışlar, vatandaşı çileden çıkardı.

‘Ahlâksızlık, özgürlük değil!’

RECEP MEBET
Kamuya açık alanlarda gözlenen ahlâka aykırı davranışlar, vatandaşı çileden çıkardı.


Haber Merkezimizi arayarak konuyla ilgili şikâyetlerini dile getiren bazı vatandaşlar, parklarda karşılaştıkları nahoş görüntülere dikkat çekerek yetkilileri göreve davet ettiler.
Hergün binlerce insanın gelip geçtiği meydanlarda dahi karşılaşılan bu tür görüntülerin, Türk toplumunun inanç ve değer yargılarına aykırı olduğunu vurgulayan vatandaşlar, “Ahlâksızlık, özgürlük değildir” hatırlatmasında bulundular.
“Kamuya açık alanlarda yakınlaşan çiftlerin ortaya koydukları nahoş görüntüler, bizleri son derece üzüyor” diyen vatandaşlar, yasal tedbirler alınmadığı müddetçe toplumdaki ahlâki çözülmenin çöküşe neden olacağına dikkat çektiler.
Şikayetlere konu olan ahlaksız davranışların toplumsal bir dert haline geldiğine işaret eden vatandaşlar, “Namus ve insanlık onuru için yaşayan Türk toplumunun, Batı özentisi bu rezilliğe müsaade etmemesi gerektiğine inanıyoruz” diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 19:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeter artık yav
Yeter artık yav - 2 yıl Önce

Bakın en ıssız yerlere de gidiyorlar ama mecbur göreceksiniz bazı konularda haklılar ama onları da anlamak lazım, napsın bu adamlar o zaman il dışı tarafında ki parklara gidiyorlar gene kızıyosunuz napalım uzayamı çıkalım

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Memleketin her köşesinde ahlâkî çöküş yaşanmakta edep haya denen birşey kalmamış .biz yasalarımızı kanunlarımızı Türk toplumuna göre değilde Avrupa ya göre ayarlarsak olacağı bu .

Suheybi rumi
Suheybi rumi - 2 yıl Önce

Önceden sahabelerin yanında genelev vardı yıkıldı hıdırlık karşısında. Şimdi Kentpark yapıldı yeni genelev burası oldu gece kent park fuhuş yuvası olmuş bu mübarek zatların yanında böyle pis olayların yaşanması herkesi üzüyor

Masadan gazetecilik
Masadan gazetecilik - 2 yıl Önce

Günaydın demek gerekiyor.Yeni mi haberiniz oldu?İşinize geleni görüyor,işinize gelmeyeni görmüyorsunuz.Mesele bu görüntüler ile bitmiyor.Biraz dışarı çıkıp,daha geniş gezerseniz,dudaklarınızı uçuklatacak farklı daha durumlar da görebilirsiniz.Yorum ve başlık hoşunuza gitmediyse,her zaman ki gibi çöpe atabilirsiniz.

misafir
misafir - 2 yıl Önce

zinanın serbes olduğu bu ülkede, bu gibi şeyleri normal sayan ilgilileri uyarmak gerekmezmi.nerede ise sokak ortasında çatışacaklar.edep ve terbiye aileden başlar.demekki böyle ailelerde yok olmak üzere.

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Evet bende gördüm hemde liseli gençler kötünl bir görüntü Hiçutanma kalmamış

vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

AHL PARKTA ÇOCUĞUMUN ELİNDEN TUTUP GEZDİREMİYORUM ÇOCUK DENECEK YAŞTAKİ GENÇLER RESMEN HER BİRİ BİR KÖŞEDE NAHOŞ GÖRÜNTÜLER.
BU İŞ BÖYLE GİTMEZ POLİSLE ZABITA İLE OLACAK İŞ DEĞİL.
ÇORUMUN BÜYÜKLERİ VALİSİ,MİLLETVEKİLİ OTURUP BİRİNE YOL VERECEK BİR GECEDE DEVANEDEN NADIKA KADAR SERSERİ KOPUK İPSİZ SAPSIZ KİM VARSA TERTERMİZ EDECEK.

Murat akgedik
Murat akgedik - 2 yıl Önce

Bunun adına özgürlük diyenler israile ermenistana yunanistana gitsin ler hani müslüman tesettürlü olunca arabistana diyorlar ya şu an evin önündeki parkta aynı şeylerin benzeri var balkondan ben utanıyorum onlar utanmıyor gencecikler çocuk denecek yaşta bunların annesine babasına sorsan CAGDASLASLIK derler kimse çocuğumuza karisamaz derler hiç bir zaman özgürlükler sinirsiz olamaz benim özgürlük alanıma girdigin an senin özgürlüğün biter adamca insanca yaşamak için kamuya açık alanlara sahip cikilsin özgürlük adına yapılan cirkefsizliklere son verilsin


SIRADAKİ HABER