AK Parti'nin yeni binasına Encümen'den yıkım kararı

Kadeş Barış Meydanı'nda AK Parti İl Başkanlığı'nın taşınması için hazırlanan yeni parti binasında sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

EROL TAŞKAN
Kadeş Barış Meydanı'nda AK Parti İl Başkanlığı'nın taşınması için hazırlanan yeni parti binasında sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Önceki gün mühürleme işlemi yapılan binaya, dün de Encümen tarafından yıkım kararı alındığı öğrenildi. 

Bina projesinin imar kanunlarına uygun hale getirilmesi yönünde muhataplara tebligat gönderen Çorum Belediyesi, gerekli düzenlemelerin yapılmaması durumunda yıkım yapmakla ilgili kararlı gözüküyor. 
Çorum siyasetinde dikkatle takip edilen gelişmeler, kamuoyu tarafından da merakla izlenirken, belediye zabıta ekipleri bina da kontrollerini artırdı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 21:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Büşra
Büşra - 1 yıl Önce

Bu encümen neden gazi caddesinde ahlatcinin yeni yaptığı binanın en üst katına yakın zamanda çıkılan kacak yapıyı muhurlemiyor laf olsun dostlar alışverişte görsün

Çelik bina yapmak kolaydır.
Çelik bina yapmak kolaydır. @Büşra - 1 yıl Önce

Çorumlu'ya ekmek veren zatın binasına laf söylenir mi?Olmazzz.Olamazz.Daha evvel de otel sahibinin börgır binası içinde aynı laflar söylenmişti.Cevabımızı almıştık.'Ben Çorumlu'ya ekmek veriyorum.'Sustuk.Daha da konuşmadık.Sonra da unuttuk.Yeni binaları bekliyoruz.Hasretle.Tabi ki plana uygun olması kaydıyla.

Özel durum
Özel durum - 1 yıl Önce

Yorum yok.

murat
murat - 1 yıl Önce

göstermelik bi yıkım kararı....

SIRADAKİ HABER