Akıncılar’dan Aşgın’a destek

Akıncılar Derneği Şube Başkanı Mustafa Necati Çağdaş, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi’nde AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın’ı destekleme kararı aldıklarını duyurdu.

Akıncılar’dan  Aşgın’a destek

RECEP MEBET
Akıncılar Derneği Şube Başkanı Mustafa Necati Çağdaş, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi’nde AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın’ı destekleme kararı aldıklarını duyurdu.


Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Mustafa Çağdaş, ‘Çorum’da Dr. Halil İbrahim Aşgın neden desteklenmeli?’ başlıklı bildirisinde gerekçelerini kamuoyuna deklare etti. Çağdaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:


“1994’den beri yapılan hizmetlerin devamı, ilkeli kazanımların sürdürülebilir olması için; yıllardır süre gelen sosyal belediyecilik üzerine yapılan çalışmaların devamı için; ülkemizin her köşesine sığınmış mazlum milletlerden oluşan halkların idamesinin devamı ve ensar olma anlayışının sürdürülebilir olması  için; işi ehline veriniz, ihtisası yerel yönetimler olan uzman kişinin göreve getirilmesi için; yerel yönetimlerin en büyük zaafı olan halktan kopuş politikalarının yerine esnaf olan, esnaf evladı olan halkın temel sorunlarına vakıf olan bir belediyecilik anlayışının iş başında olması için; Çorum'un büyük Türkiye yolunda atılacak adımlarda vizyon sahibi bir insanla devamı için; bu gün şer ittifakı dediğimiz taklitçi zihniyetlerin içinde bulunduğu intikam ruhuyla kalbini kirletmiş, milletin değil şer odaklarının hakimiyeti için ter döken zihniyetlerin bertarafı için Halil İbrahim Aşgın en güçlü şekilde desteklenmelidir ve bu elzemdir. Akıncılar Derneği olarak bizler, en güçlü şekilde Halil İbrahim Aşgın isminin desteklenmesi kararını beyan ederiz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Arın
Ali Arın - 3 yıl Önce

Mevcut ihalelerin devamı, yenilerinin bekası, bağışların akması diyemeyeceğimizden böyle hamasi laflar kullanıyoruz.
Akıncılar derneği olarak sadece Çan Saatin dibinde bağırıp çağırabiliyoruz, yoksa uçağa atlayıp Telaviv'de protesto gösterisi yapmak yada otobüsle 4 saatte Ankara'ya gidip İsrail Elçiliği önünde bayrak yapmak yemiyor ey ümmeti müslimin.

Realite
Realite @Ali Arın - 3 yıl Önce

İyi güzel bir yorum olmuş,lakin,Aşgın gerçekleri ile ilgili bir cümle yok.

Mahir Şakir Tel (Martin Şkırtel)
Mahir Şakir Tel (Martin Şkırtel) - 3 yıl Önce

Açıklama tam bir hamaset,Aşgın ile ilgili gerçekleri duymamış olamazsınız.Vatandaş konuşuyor.Desteklemek için daha gerçekçi sebepler bulabilirdiniz.

SIRADAKİ HABER