Aklınızı başınızdan alacak lezzetler Canciğer Kebap’ta

İşletmeciliğini Ömer Ceylan, Murat Durakoğlu ve eski Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Hattab İmal’ın yaptığı Canciğer Kebap, Çorum halkının hizmetine girdi.

Aklınızı başınızdan alacak lezzetler Canciğer Kebap’ta

FATİH BATTAR

İşletmeciliğini Ömer Ceylan, Murat Durakoğlu ve eski Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Hattab İmal’ın yaptığı Canciğer Kebap, Çorum halkının hizmetine girdi.

Ulukavak mahallesi Söğütlüevler 2.cadde Çevre yolu Bulvarı numara 1/1 (Hışıroğlu Leblebi) adresinde hizmete giren Canciğer Kebap, aklınızı başınızdan alacak lezzetleri ile Çorum halkını bekliyor.

Profesyonel ekip ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile Çorum halkının damak tadına hitap eden enfes lezzetlerin bulunduğu Canciğer Kebap, nezih ortamı ile müşterilerine otantik ortamda yemek imkanı sunuyor.

Çorum’da, Çorum’un yöresel lezzetlerini tanıtabilecek mekan sayısının olmamasından yola çıkarak, Çorum’un lezzetlerini herkese tanıtmak için Çevre yolunda Canciğer Kebap adında bir mekan açtıklarını belirten işletme sahiplerinden Ahmet Hattab İmal, “Çevre yolu tesisimizde ailenizi ve sevdiklerinizi lezzetli bir tatile çıkarmak, özgün kahvelerimizi doğal aşılanmamış haliyle kahve ağaçlarından fincanlarınıza doldurarak ruhunuzu dinlendirmek, toplantı ve şirket organizasyonları, geniş iç ve dış mekanıyla bir çok organizasyonu gece ve gündüz ağırlayarak iş yerindeki konforu,  evdeki huzuru vermek için Çorum halkının hizmetine girdik.” dedi

Müşterilere otantik bir ortamda aileleri ile birlikte keyifli dakikalar geçirebilecekleri bir mekan hazırladıklarını aktaran İmal, yöresel lezzetlerin yanı sıra özgün kahve çeşitleri ile de en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi.

Bütün ürünlerin helal kesim ve günlük taze ürünler olduğunu belirten İmal, kuzu ciğer şiş, kuzu et şiş, Adana Kebap, kanat, ızgara çeşitleri ve Canciğer Kebap’a özgü spesiyal lezzetleri tatmak isteyen herkesi Canciğer Kebap’a davet etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hizmet eksik
Hizmet eksik - 2 yıl Önce

Lezzetli ancak tecrübesizlik çok hizmet sıfır bi pide gelmesi 15 dk yı buldu yemek buz gibi oldu. Bu alanda dikkat edilmesi gerekiyor

Hayırlı olsun,kolay gelsin
Hayırlı olsun,kolay gelsin - 2 yıl Önce

Tebrikler ve başarılar.Yemekler lezzetli,kazançlar bol ve hayırlı olsun.Tanrı Türk ü korusun ve yüceltsin...

YAKUP SAYAT
YAKUP SAYAT - 2 yıl Önce

ALLAH HAYIRLI EYLESİN

Çorumlu
Çorumlu - 2 yıl Önce

Yemekler çok lezzetli ustaya çok teşekkür ederim kesinlikle yemek yenilmesi gereken bir mekan herşey çok ustaca yapılmış

Deli Dumrul
Deli Dumrul - 2 yıl Önce

Şefleri çok asık suratlı çok uyuz oldum hiç güler yüzlü eleman yok

ADA ADA
ADA ADA - 2 yıl Önce

O KADAR ARADIM İNTERNET TE TELEFON NUMARASI YOK

SIRADAKİ HABER