Alaca'da 3 yeni vaka daha!

Osmancık ve Alaca'dan gelen iki pozitif vakaya Alaca'dan gelen 3 yeni vaka daha eklendi.

Alaca'da 3 yeni vaka daha!

Osmancık ve Alaca'dan gelen iki pozitif vakaya Alaca'dan gelen 3 yeni vaka daha eklendi. Böylelikle Çorum'da tespit edilen pozitif korona vaka sayısı 5'e yükseldi. 
Akşam saatlerinde Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen şüpheli vakalara yapılan testte sonucun pozitif çıkmasıyla birlikte, hastalar korona alanında tedaviye alındı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 21:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

Pozitif çıkanların isimleri neden açıklanmaz acaba bizde ona göre tedbir alsak hastaneye gitmeye korkar olduk

Ahmet Murat
Ahmet Murat - 9 ay Önce

3 TANE 5 TANE ILE KURTULURSAK SEVINIRIM .ÇÜNKÜ KURALA UYAN COK AZ.

Alacalı
Alacalı - 9 ay Önce

Alacada korkarım daha çok çıkar çünkü ûmreden kontrolsuz gelenler var

Esra Keskin
Esra Keskin - 9 ay Önce

Haberden, Çorum’daki korona virüs açısından hasta sayısı bakımından Alaca ilçesi sayıca üstün olduğu anlaşılıyor. Bu hasta olan kişilerin ilk aşamada aile ve çevresi , Çorum’a gelirken kullandığı araçlar ve o araçta ılan kişilerde tehdit Altun’da bulunduğundan test yapılmalıdır. Ayrıca bu kişilerin yaşadığı çevre sokakları dezenfekte edilmeli ve alan gözlem altında tutulmalıdır. Bu kişilerin yaşadığı çevre ve bindiği araç birlikte bulunduğu insanlar araştırılıp , gerekl önlemler alınmalıdır.

Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

Yalan haber temamı ile uydurma bende Alaca da oturuyorum

Cahilliğe bak!!
Cahilliğe bak!! - 9 ay Önce

Osmancık cd ve Yazıçarşı insan kaynıyor,çok kısa sürede o 5, 5000 olursa şaşırmasın kimse...Duyarsızlık ve cahillik her zaman daha büyük düşman olmuştur ...

Аласалы
Аласалы - 9 ay Önce

Alacadan Kari koca fransadan gelen bir cift Ayrica bir de umreden gelen koca bayan(bayana sormuslar nerelere gittiniz o da cevap olarak heryere gittim demis diyorlar) Allah cc Hardin etsin alacamiza... bende farkediyorum alacada bir cok insanda hafif semptomlu bir hirilti oksuruk var...

Khk li
Khk li - 9 ay Önce

Kim olacak yetkili kişilerdir ondan aciklamazlar

SIRADAKİ HABER