Anadolu 3. Sokağın asfaltı tamamlandı

Çorum Belediyesi, Üçtutlar Mahallesi Andadolu 3. Sokakta yol yenileme ve asfalt çalışması yaptı.

Anadolu 3. Sokağın asfaltı tamamlandı

Çorum Belediyesi, Üçtutlar Mahallesi Andadolu 3. Sokakta yol yenileme ve asfalt çalışması yaptı.

Şehrin muhtelif yerlerinde altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam eden Çorum Belediyesi Üçtutlar Mahallesi Anadolu 3. Sokağın yol kazı, mekanik ve dolgusunu yaparak asfalt serimini tamamladı. 280 metre uzunluğunda, 7 metre genişliğinde olan bu yola toplamda 385 ton asfalt serimi gerçekleştiren Belediye, altyapı ve asfalt işlerini kısa sürede bitirerek yolu kullanıma açtı. Bölge sakinleri, şehrin trafiği noktasında büyük öneme sahip olan Anadolu 3. Sokağı komple yenileyen Çorum Belediyesine teşekkür ederek memnuiyetlerini dile getirdiler. 

Fevzi Çakmak 2. Caddenin yolu yenileniyor
Çorum Belediyesi Mimarsinan Mahallesi Fevzi Çakmak 2. Cadde de yol yenileme çalışmalarını başlattı. Belediye ekipleri yolda yapılacak yenileme çalışmalarının öncesinde alt yapı çalışmalarını da tamamlayarak Fevzi Çakmak 2. Caddede yolu yenileyecek. 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2021, 21:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
4.sokak
4.sokak - 2 ay Önce

Yeni yapilan yanındaki 4. Sokakta rogarlar yetersiz kalıyor. Biraz şiddetli yağmur yağınca cadde dereye dönüyor. Bir de yeni yapılan yer sevgi ana okulunun olduğu caddeye eğimli yapılmış. Yani 3. Caddede biriken yağmur suları direkt sevgi ana okulunun girişi olan sokağa gidecektir. Ve orada hiç rögar vs yok. Orası resmen havuz gibi olacaktır.

UHUD CAMİSİ YANI ÇOCUK PARKI
UHUD CAMİSİ YANI ÇOCUK PARKI - 2 ay Önce

PARK İSTİYORUZ

SIRADAKİ HABER