Ankara'da buluştular

Ankara- Çorum’un önde gelen siyasetçi, bürokrat ve işadamları, 24, 25 ve 26 Dönem Çorum Milletvekili, TBMM Eski İdare Amiri ve Hak-İş Onursal Başkanı Salim Uslu'nun davetiyle Ankara’da bir araya geldi.

Ankara'da buluştular

Ankara- Çorum’un önde gelen siyasetçi, bürokrat ve işadamları, 24, 25 ve 26 Dönem Çorum Milletvekili, TBMM Eski İdare Amiri ve Hak-İş Onursal Başkanı Salim Uslu'nun davetiyle Ankara’da bir araya geldi.

‘Çorum için biz bir ve beraberiz’ temasıyla 11 Aralık 2019 akşamı bir sofrada buluşan Çorum’un önde gelenleri ve Çorum dostları, bir araya gelişlerinin anlamına uygun şekilde, “Hep birlikte, Çorum için bir ve beraberiz” mesajı verdiler.Çorumlular buluşmasına, Salim Uslu ve Tufan Köse’nin yanısıra; Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı ve Maliye eski Bakanı Naci Ağbal, 20. Dönem Çorum Milletvekili Ali Haydar Şahin, 26. Dönem Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, İstanbul Eski Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, eski Sağlık Bakan Yardımcısı ve Çorum eski Milletvekili Agah Kafkas, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Çorum Eski Belediye Başkanları Zeki Gül ve Muzaffer Külcü, Sayıştay Denetçisi Bahattin Işık, ilahiyatçı Halil İbrahim Sarıoğlu, iş insanları Bekir Taşkaldıran ve Galip Yeşilbaş, Alaca Eski Belediye Başkanları Mahmut Köksal ve Muhammet Esat Eyvaz, Çorum Dernekleri Federasyonu Başkanı Hayri Çağır, Hitit Dernekleri Federasyonu Başkanı İbrahim Yollu, Öz Orman-İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Genel Sekreter Ali Bilgin, Genel Mali Sekreteri Halil Turan, Genel Teşkilat Sekreteri Zeki Sungur Kızılkaya ve Genel Eğitim Sekreteri Ramazan Gün de katıldı. Toplantıya katılamayan davetlilerden; AK Parti TBMM Grup Başkanı Prof. Dr. Naci Bostancı eski Vali Necmettin Kılıç, MHP Bursa Milletvekili Hidayet Vahapoğlu, CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Haksever ve işadamı Halim Uslu da arayarak mazeret bildirdi.
Buluşmada Çorum’un sorunları ve beklentilerini değerlendiren katılımcılar, bu tür toplantıların tekrarlanması temennisini de dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER