Arasta esnafı kandil duasında buluştu

Çorum Dikici ve Kunduracılar Odası, Miraç Kandili nedeniyle kandil duası programı düzenledi.

Arasta esnafı kandil  duasında buluştu

M.BURAK YALÇIN

Çorum Dikici ve Kunduracılar Odası, Miraç Kandili nedeniyle kandil duası programı düzenledi.

Ayakkabıcılar Arastasında geleneksel hale getirilen kandil duasına Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili ve Genel Merkez MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Çorum Dikici ve Kunduracılar Odası Halil Gürbüzer, bazı esnaf odası başkanları ve arasta esnafı katıldı.

Programda konuşma yapan ÇESOB Başkanı Recep Gür, kendilerini programda yalnız bırakmayanlara teşekkür ederek, kandilin hayırlara vesile olmasını diledi.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın da esnafın ve şehrin sorunlarını bildiğini, çözümler için büyük gayretle çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

AK Parti Çorum Milletvekili ve Genel Merkez MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ise her zaman esnafın yanında olduklarını belirterek, “Huzur içerisinde nice kandillere ulaştırmayı nasip etsin Allah. Bu gece mazlumlar için, ülkemiz için dua edelim. Her zaman esnafın, milletimizin yanındayız” dedi.

Vali Mustafa Çiftçi de bu tür etkinliklerin geleneksel olmasının güzel bir şey olduğunu söyleyerek vatandaşların Miraç Kandilini kutladı.

Yapılan duanın ardından program sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER