Artık daha güzel görecek

Çorum’da 7'den 70'e herkesin tanıdığı ve çok sevdiği Boyacı Ahmet, ameliyat ile artık daha güzel görecek. 

Artık daha güzel görecek

Çorum’da 7'den 70'e herkesin tanıdığı ve çok sevdiği Boyacı Ahmet, ameliyat ile artık daha güzel görecek. 

Uzun süredir gözünde bulunan katarakt nedeniyle görme bozukluğu yaşayan Boyacı Ahmet, Özel Emre Göz Merkezi'nde göz ameliyatı oldu. Şeker hastalığı nedeniyle iki gözünde de ileri düzeyde katarakt bulunan ve zaman zaman görme kaybı yaşayan Boyacı Ahmet’in tedavisine Özel Emre Göz Merkezi'nde Uzman Dr. Mehmet İhsan Emre tarafından başlandı.

Bir gözü dün, diğer gözü de bugün ameliyat edilen Boyacı Ahmet’in ameliyatının başarılı geçtiği, kısa süre içerisinde sağlığına kavuşmasının beklendiği bildirildi. (Fotoğraflar-Selçuk Şeker)

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 13:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
süleyman salman  Almanya / Hamburg
süleyman salman Almanya / Hamburg - 2 ay Önce

Hor görme harabat ehlini .....der sair .....Ahmet abimiz (Boyaci Ahmet) bizlere Allahin bir lütfu.....eger yasarken cennet ehli görmek istiyorsan Ahmet abiye bakiniz ve sahipleniniz .....cünki sevgiden baska bir sey bidigi yok yaptigi bazi hareketler konusmalari bazen garip tuhaf komik gelsede dikkatle dinlerseniz bazi dersler cikarabilirsiniz isterseniz ,,,ne kadar yaratilisi normal gibi görünmesede ne kadar saf naif ve ders alinmasi gereken bir durum olarak hatirliyorum .....insanlarla konusurken devamli olarak üzerindeki ceketin dügmelerini iliklerdi....

MUSTAFA DİVARCI
MUSTAFA DİVARCI - 2 ay Önce

ALLAH razı olsun sebeb olandan emegi geçenlerden.Ne güzel haber sevindim valla.

çorum
çorum - 2 ay Önce

Ahmet abimiz dünyaya pırıl pırl baksın artık. Allah şifa versin. Doktorlarımızada başarılar.Tebrik ediyoruz.

SIRADAKİ HABER